Trine Dyrholm

7,7
2 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Trine Dyrholm

Oglądałam co prawda tylko "Wesele w Sorrento", więc oceniam wyłącznie na podstawie tego filmu, ale wypadła fatalnie. O ile Brosnan potrafił przykuć jako tako uwagę - jako tako, bo film ogólnie nie porywa... - , o tyle ona kompletnie
bezpłciowa, wręcz irytująca.

W końcówce, w nowej fryzurze bardzo przypominała mi Kożuchowską...

WaitForMe

tak, co do podobieństwa do Kożuchowskiej w końcówce zgadzam się,a film faktycznie średni i głupi po prostu

WaitForMe

Zgadzam się, przez cały film miała tą samą, nie wyrażającą emocji twarz. Aż przykro było patrzeć :(

iNate

Obejrzyj ja w filmie Deusynlige w roli matki, której porwano i zamordowano dziecko. Wtedy zobaczysz dlaczego zgarnia tyle nagród . Drewniana Kożuchowska to może jej buty czyścić

WaitForMe

aa, serio ?!
tak jak profesor w szkole teatralnej nam powiedziała ' na razie nie macie kompetencji, więc wasze opinie nie maja wartości. to takjakby mnie zapytać o opinie w problematyki fizyki kwantowej'
spójrz n nagrody, obejrzyj inne, EUROPEJSKIE filmy wdorobku tej pani, to może ślepka ci się otworzą..film wybitny ie był ,ale korzuchowska ?!! bitch please..

WaitForMe

Hmm..a mnie przypadła do gustu. Ciekawa uroda. Sposób gry swietnie kontrastował z jej głośną, drażniącą ekranowa konkurentką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones