Troian Bellisario

Troian Avery Bellisario

8,6
3 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troian Bellisario

czy ona naprawde ma już 27 lat czy to jakaś pomyłka? Bo w życiu bym nie powiedziała ze ona ma tyle lat ; O

martynaaa131

Jest urodzona w 85 roku czyli policz sobie ,ze ma tyle hehe :P

maaarz

dokładnie bardzo młodo wygląda lubię ją jest fajną aktorką..

ada565

bo 27 lat to młody wiek .............................................

kamciax

no wiesz niektórzy maja 20 pare i maja zmarszczki itp :(

ada565

ona też pewnie jakieś ma, ale w tv tego nie widać :)

martynaaa131

Rzeczywiście. Też jestem zaskoczona. Nie ma to jak 27-latka grająca 17-latkę. ;)

martynaaa131

a Wy myślicie, że jak ktoś ma 27 lat to już ma zmarszczki i siwe włosy że się tak dziwicie, czy co?

tonight_is_the_night

Nie koniecznie "zmarszczki i siwe włosy", ale nie sądzisz, że to trochę naciągane, by dziewczyna, która ma lat prawie 30 grała 17-latkę? o.O

charmed12

Jeżeli już tak zaokrąglamy. To nie wydaje mi sie dziwne, że dziewczyna grająca prawie 20 latke ma prawie 25 lat.

Oliwia1

Nie, to chyba tak nie działa... ;___;

charmed12

Chyba jednak tak.

Oliwia1

Nope :C

charmed12

A jednak.

agacja

nejn :D:D:D

charmed12

27 lat to młoda laska , tym bardziej ze na tyle nie wygląda

marta24_filmaniak

Owszem, Troian jest wg mnie prześliczna i młoda, ale na brodę Merlina, w USA jest pewnie wiele równie utalentowanych 18-latek!!! UWielbiam T., reszta dziewczyn też daje radę, ale z racji ich wieku serial traci na autentyczności ( o ile w PLL w ogóle coś takiego istnieje :P).

charmed12

ale pokaż serial gdzie 16, 17-latków grają prawdziwi rownolatkowie, bo we wszystkich serialach czy 90210, czy pamiętniki wampirów itp grają ludzie w wieku 20-30 lat w tym przedziale. Moim zdaniem dziwne by bylo jakby 17 latke grala 35 latka to moze byc kontrowersyjne, ale tutaj jest oki.

marta24_filmaniak

aha i ja mam 20 pare lat i szczerze powiedziawszy nie oglądałabym tych seriali gdyby grali tam prawdziwi 16-latkowie. Tak serial jest dla mlodszej i troche starszej mlodziezy.

marta24_filmaniak

No ja też bym nie chciała, tak przynajmniej czuję się młodziej;) W USA w związku z ich prawem bezpieczniejsze jest zatrudnianie osób od 21. roku życia. Poza tym, ludzie w tym wieku uczą się już w profesjonalnych uczelniach o profilu aktorskim.

monao92

ludzie poczytajcie troszkę. w serialach typu PLL, 90210 muszą grać osoby powyżej 21. roku życia, w związku ze scenami łóżkowymi, dlatego wybierane są starsze osoby ;)

charmed12

Zacznijmy od tego, że jak grała 17-latkę to miała lat 25, więc to odrobinkę zmienia postać rzeczy bo 8 a 10 lat robi różnicę :) Po drugie jak wszyscy tutaj zauważyliśmy Troian jest bardzo piękną kobietą i wygląda wyjątkowo młodo a z odpowiednim makijażem i odzieżą nie trudno ucharakteryzować ją na współczesną nastolatkę. Mówię współczesną bo jeszcze 10 lat temu powiedzielibyśmy, że dzisiaj pierwsza lepsza licealistka ma jakieś 25 lat, a wszystko przez tony tapety i ogólnie nieodpowiedni makijaż. Po trzecie jak tutaj już wcześniej uwagę zwrócił "aduch16" w Stanach obowiązuje zupełnie inne prawo i aktorzy grający sceny "łóżkowe" muszą mieć ukończone 21 lat, to nie Polska, że rodzice podpisują zgodę na publikację zdjęć jak np. w przypadku Agnieszki Włodarczyk w "Sarze", która miała wtedy 16 lat, czy Ani Karczmarczyk w "Galeriankach" która miała tyle samo. Troian i Keegan grają stosunkowo odważne sceny w porównaniu do Lucy, czy Ashley więc podsumowując uważam, że Bellisario nie jest "za stara" do roli licealistki Spenser Hastings :) Ale się naprodukowałam, żeby jeszcze ktoś to przeczytał :D

Miranda25


PRZECZYTAŁAM :3
true story, co nie zmienia faktu, że 8 lat- woow. Ale to z kolei nie zmienia faktu, że pomimo wszystko nadal <3 ten serialix :3

charmed12

Ja też uwielbiam PLL :)
P. S. W poprzednim komentarzu mówiłaś o siwych włosach - błąd nie tylko starzy ludzie siwieją, moja znajoma w wieku 24 lat po tragicznej śmierci męża z dnia na dzień osiwiała, miała kruczoczarne włosy a obudziła się następnego dnia po pogrzebie z siwymi włosami i nie robię sobie żartów tylko mówię serio... Stres robi swoje...

Miranda25

Jednak trochę się zmartwiłam, że Troian dobiega już do trzydziestki, zawsze jak na nią patrzyłam w serialu to miałam ją za utalentowaną, młodą dziewczynę (zakładałam, że ma około 22-23 lat). Smuci mnie to, że jak na aktorkę to już powoli dobiega swoich najlepszych lat. Liczyłam, że zrobi bardziej prężną karierę :(

spalamzbonjovim

wiesz nie którzy maja najlepsze lat po 30

Daniela_Lujan_87

Aktorzy, u aktorek to się nie sprawdza, a przynajmniej żadna taka mi nie przychodzi do głowy, która by zaczęła robić prężną karierę po 30.

spalamzbonjovim

no to akurat prawda lol

charmed12

w Glee jest tak samo, a Dianna Agron też na 28 nie wygląda :P

charmed12

Ja mam rocznikowo 27 i też mogłabym grać 17-latkę :D

martynaaa131

Widać po niej, że ma tyle lat, nawet bym jej dała z 33-34 lata. Staro wygląda, a zrobili z niej 17-latkę... Potem amerykańskie licealistki stylizują się w taki sposób i mamy same "małe dorosłe"... Ech...

P_Halliwell

Chciałabym zauważyć, że taka Bianca Lawson ma obecnie 34 lata i z powodzeniem zagrała 16 czy tam 17 latkę. Chociaż trzeba przyznać, że w pilocie kiedy zrobili jej afro i ubrali w przyciasne ciuchy wyglądała trochę komicznie.;d Potem jak zaczęli ubierać ją normalniej i wyprostowali jej włosy było dużo lepiej i wcale jakoś szczególnie staro nie wyglądała.
Troian co prawda ma lat już sporo, ale zdecydowanie nie wygląda i jeszcze może ruszyć z karierą! Dianna Agron to zrobiła, a też ma 28. Już ma kilka propozycji i jakieś plany na następny rok, zagrała w The Famiy z bardzo gwiazdorską, utytułowaną obsadą. Tak więc dla Troian wcale nie jest jeszcze za późno.

martynaaa131

mnie nie przeraża, że Troian ma 27 lat, wygląda młodo (szczuplutka, naturalna), to niech gra kilka lat młodszą. Za to dziwi mnie wiek Sashy Pieterse (Allison), która jest z rocznika 1996 - prawdziwe 17 lat, podczas gdy 4 lata temu jak serial się zaczynał, miała zaledwie 13 lat ;O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones