Ty Pennington

Gary Tygert Burton Pennington

8,1
71 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Ty Pennington

Co sądzicie o programie? Wyrażajcie swoje opinie. :)

Naley

Jest super!! obejżałam chyba każdy odcinek :) :) :)

Naley

Ja też to uwielbiam. Tych ludzi. To wspaniale, że są jeszcze ludzie, którzy chcą pomagać potrzebującym :) A moja mania na temat EM:HE sięgnęła tak daleko, że razem z koleżankami założyłyśmy bloga o tej tematyce i zamieszczamy tam również swoje projekty :)

www.extreme-makeover.mylog.pl

kroliczyna

Świetny! Program który pozwala spełnić marzenia! ;) Oni są bardzo dobrymi ludzmi. Oby takich było więcej!
Nie wiem czy kojarzycie "Dekoratornie" leci na tv4 ten program jest beznadziejy po 2 jest tylko dla tych z wyższych sfer. No i po co to jeszcze pokazują w telewizji , żeby bardziej zdołować. A EMHE przynajmniej ma przesłanie i to głębokie ! Kocham ten program!

agateczka

Co do Dekoratorni wystrajają wnetrza takiemu Rafałowi i Becie a ile rodzin nie ma dachu nad glowa... beznadzieja. To jest Polska wlasnie!;/

Naley

Wiecie co? Jak zobaczyłam jednego pięknego dnia jakąś "Rodzinę nie do poznania" BEZ TY'A zamiast "Domu nie do poznania" to się załamałam!!!!!!! Na szczęście program wrócił. Ty jest super! Jest naprawdę dobrym człowiekiem, zależy mu na wielu rzeczach, które innych nie obchodzą. Potrafii werbować ekipę do pracy jak nikt! Spokojnie można mówić o pokojowej nagrodzie Nobla. :)

Naley

He he. Dobry pomysł. Ale trzeba pamiętac, że nad Ty'em stoi jeszcze sztab innych ludzi, którzy wykładaja na to wszystko pieniądze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones