Tyler Blackburn

Tyler Jordon Blackburn

7,8
2 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Blackburn
pokrzywa_19

Jak sie super usmiecha ^^ Tworza fajna pare z Hanna, nie? <3 Widzialas ta scene z s01e18 http://www.youtube.com/watch?v=INlkvoRUcKQ&feature=related :P Usmialam sie, on jest booski :)

JaneHasford

Słodziutki jest i ma w sobie to coś:)

Donciunia20

Jezu...aż mi ciarki przechodzą.Nieziemski,boski,przecudowny<3

pokrzywa_19

Jest uuh.. Obłędny :) To głupie, że tak nam się podoba koleś z serialu. Ale cóż :)
H&C to moja ulubiona para PLL.. chciałabym, żeby Tyler grał tam dłużej.. :(

Juliaa360

oprócz tego, że wszystkie nas czaruje .. < no tak, mnie też szczerze mówiąc > to podoba mi się to, jak gra :) ale nie wiem czemu, odniosłam wrażenie, że on się wcale nie musi wczuwac, że jest taki na co dzień.. albo to prawda, albo gra wybitnie xD

Paula141_2

Wydaje mi się, że jest mało doświadczonym aktorem więc pewnie wnosi tam sporą część siebie..
Eh.. jak dla mnie - wymarzony facet :P

pokrzywa_19

zgadzam się z wami wszystkimi . jak widzę go w serialu, to się uśmiecham . on ma coś w sobie, co cholernie przyciąga . jest nieziemski i cudowny :D ! mam nadzieję, że będzie również w 2 serii i nadal będzie z Hanną, bo uwielbiam ich jako parę :>

sad_letter

Będzie w kilku odcinkach z tego co wiem.. Później będzie miał zdjęcia do jakiegoś filmu i chyba zniknie z serialu :((

Juliaa360

Podobno ten nowy film nie wypalił i będzie w PLL na dłużej <3.

Mam pytanie; w jego filmografii jest napisane, że w filmie "Next of Kin" grał Francuską studentkę. Mógłby ktoś wyjaśnić? O.o

youhaveamessage

ehehe to chyba trudno wyjasnic ;P nie widziałam filmu. Nie wiem to napewno był maleńki epizod.. może w filmei chodziło o to, że on się tam przebrał dla zabawy za dziewczyne? inaczej tego nie umiem sobie wyjaśnic:P nie ma aż tak kobiecej twarzy:P

Film nie wypalił i zostaje w PLL? dla mnie bomba :) tzn, szkoda że nie dostał roli w filmie ale to miłe słyszeć, że zostanei w serialu. Oglądam go głównie dla niego :P

pokrzywa_19

Ja też. Ale jest też świetnym aktorem. Nie wspominając już o Calebie - tajemniczy, trochę zamknięty w sobie, ale jaki przystojny. Jest intrygujący, bo ma inną urodę i zajebiste brązowoczarne oczyska!

pokrzywa_19

Oglądałam na youtube kawałki 4odcinka PLL i Caleb już się tam pojawi :> . Wczoraj jeszcze czytałam o nim i podobno w serialu pojawi się jego przybrana matka i będzie próbowała psuć relacje Caleba i Hanny, które zaczną na nowo odbudowywać.
DZIEWCZYNY, WYTRZYMAMY DO ŚRODY? :D

sad_letter

Możliwe, że wyjedzie z Rosewood.

SPOILER SPOILER SPOILER
bo jego matka prawdziwa przyjeżdża.
SPOILER SPOILER SPOILER

youhaveamessage

Podobno wraca w grudniowych.

+ zdjęcie z Teen Choice ' ów :) http://www.prettylittleliars.com.pl/wp-content/uploads/2011/08/26.jpg

crazy_muffin.

Nie w grudniowych, tylko w styczniowych ;)
W styczniu będą nowe, ale możliwe przecież, że wróci wcześniej.

youhaveamessage

Caleb jest moim ideałem. I dużo bardziej wole Tylera w tej roli niż na zdjęciu z TCA

mammoth03

Caleb jest ideałem. Świetnie gra w PLL :)

pokrzywa_19

On jest po prostu nieziemsko przystojny <3

pokrzywa_19

moja ulubiona postać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones