Tyler Hoechlin

Tyler Lee Hoechlin

8,1
7 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Hoechlin

Podobno ma zostać Batmanem w nowym uniwersum DC. Co o tym myślicie?

Szejku

Jakoś nie za bardzo mi pasuje do roli Batmana.Moim typem jest Liam McIntyre ale kierowałem się bardziej wizerunkiem Batmana z serii Arkham.

Tomas505

O nie, Liam to by była tragedia! :D

Jak dla mnie to Tyler się nadaje bardzo dobrze, szczególnie, że nowe filmy oparte są na nowym uniwersum 52.

Szejku

Nie podoba mi się jego spojrzenie , oczy...
Liam jak mówię pasowałby do koncepcji batmana z serii Arkham.Porównaj sobie:)Są podobni.

Tomas505

Liama nie lubię jako aktora, jest irytujący, a już jak sobie wyobrażam go jako Bruce'a Wayne'a to mi niedobrze się robi. :)

Zresztą tak jak powiedziałem, nowy Batman bazuje na New 52, a nie na serii Arkham.

Szejku

trochę dziwny, wolałbym kogoś dojrzalszego na jego miejsce.

Szejku

Kiepski wybór, gdyż jest stanowczo za młody (25 lat). Odtwórca roli Batmana powinien być przynajmniej w wieku Henry'ego Cavilla (ten ma 30 lat), albo powinien być nieco starszy. Wiadomo, że Ryan Gosling odpada, przynajmniej wg portalu Latino Review. Ma to niby mieć związek z pogłoskami o wybraniu tego aktora do roli syna Luke’a Skywalkera w "Star Wars VII". Liam McIntyre to według mnie bardzo dobry aktor, ale ja bym go widział w roli Hala Jordana, a nie gacka. To samo tyczy się Jensena Acklesa i Joe Manganiello, którzy również są zainteresowani tą rolą, ale w ogóle do niej nie pasują.

ash_williams85

http://www.youtube.com/watch?v=nzwJIFCNdGU&feature=youtu.be

mrmn

Trochę stary, w momencie premiery filmu będzie miał 39 lat... I ciekawe jakby się prezentował w stroju. ;]

Szejku

Charakteryzacja czyni cuda :P Strój można dopasować. Na pewno byłby lepszy niż ten koleś z Teen Wolf :P

mrmn

No nie wiem czy byłby lepszy. Sam powiedziałeś, że charakteryzacja czyni cuda, ale Adkins jest strasznie słabym aktorem, a do tego ma krzywą twarz, więc się średnio nadaje... ;]

Szejku

Adkins nie ma krzywej twarzy :P Wygląd ma wręcz idealny do roli Bruce'a, ogromne umiejętności walki, aktorsko nigdy nie miał okazji się zaprezentować poza kinem akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones