Tyler PoseyI

Tyler Garcia Posey

7,9
6 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Posey

Wiecie, że ubiegał się o rolę Jacoba i ostatecznie zagra Setha? Mi tam pasuje na tę rolę. A wam?

finlay

Nie wiem... Czy pasuje czy nie, bo nie jestem w ogóle pewna źródła. ;) To tak samo jak Vanessa Hudgens ( fuj ) miała ponoć zagrać Leah...

mary_sue

On mógłby sie nadawać na Setha :)

Dominisia_fw

Mi tam tez idealnie pasuje do roli Setha, ale na Jacoba w ogóle. Jego może grać tylko Lautner. Więc dobrze że dostał rolę Setha. Tylko nie wiem czemu w KwN nie ma dołączonego do obsady, chyba że przeoczyłam, ale raczej nie, bo na jego profilu tez nie ma.

finlay

Heh dopiero zobaczyłam ,że on się urodził dzień przede mną czyli 18.10.91,, a ja się urodziłam 19.10.91 , mógł poczekac ten jeden dzień na mnie:p

A co do roli Seatha to oglądałam drugą częsc zmierzchu i go sobie niezbyt przypominam ,:)

użytkownik usunięty
Karola_018

On nie zagrał Setha, w rolę Setha wcielił się BooBoo Stewart ;d

finlay

No chyba wątpię ,oglądałam zmierzch i nie przypominam sobie żeby on tam był ;x

Annabeth _

gdyby on grał Jackoba to pewnie miałabym dylemat on czy Edward ,a tak nie mam ;) Lauther jest po prostu brzydki ....;)

amakulska

Według mnie Lautner jest brzydki tylko w Zmierzchu, warto obejrzeć jego inne filmy. Ale i tak muszę przyznać, że Posey ładniejszy ;)

hinea

zalezy od gusty mi tam bardziej Lauther sie podoba niz Edward ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones