Ulrich Mühe

8,1
1 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ulrich Mühe

Twoja kreacja w "Życiu na podsłuchu" bedzie żyć wiecznie!!! [*]

DANIELEK

Wielka szkoda, że nie zobaczymy Go już w żadnym filmie. Ogromna strata dla niemieckiej kinematografii.

DANIELEK

Nie wiem, dlaczego tak długo nie pisałam nic na ten temat. Może dlatego, że kiedy usłyszałam w radiu tę wiadomość, stanął mi przed oczyma taki, jaki był w "Życiu...". Z tymi pięknymi, nieskończenie smutnymi oczami. Cieszę się, że został za tę rolę doceniony, zanim odszedł... Brawa dla pana Mühe [*]

DANIELEK

Ja nawet nie wiedziałam, że umarł.
Szkoda. Wielka szkoda.
[*]
Kreacja w Życiu na podsłuchu była wielka.

S_H

Naprawde wielka szkoda :(
Rewelacyjny aktor. Wspanialy w Życiu na podsluchu jak i w Funny games.
Wielka strata...

Hopa

Pisałam już w "zyciuna podsłuchu", że co prawda póki co widziałam fragment tego filmu (w weekend reszta) to zauważyłam geniusz tego aktora. wspaniale gra...
jesli dostał oskara, to wcale się nie dziwie. zdziwiłabym się gdyby niedostał!

hedwiga

Właśnie obejrzałem Życie na podsłuchu i teraz patrzę, że ten aktor nie żyje to jestem głęboko wstrząśnięty. Rola kapitalna, dawno nie widziałem tak świetnego aktora. Szkoda, że już go nie zobaczymy :(

użytkownik usunięty
pawcioss

dokładnie, w "życiu na podsłuchu" był fenomenalny, uwierzyłem mu; jego śmierć to wielka strata dla kina niemieckiego\europejskiego

DANIELEK

A Ja właśnie obejrzałem Adolfa H. i kurcze wszedłem sobie na filmweb aby zobaczyć opinie o filmie, a tu nagle taka smutna wiadomośc, Szkoda wielka, bo aktor świetny .

DANIELEK

Ogromna strata. Widziałem go co prawda tylko w trzech filmach, ale każda rola fenomenalna. Wydawało się, że po "Życiu na podsłuchu" jego kariera nabierze rozpędu. Niestety kostucha chciała inaczej. :(
[']

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones