Urszula GrabowskaI

Urszula Grabowska-Ochalik

7,1
4 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Urszula Grabowska
Ana_Vanessa

Też jej nie lubię.

Natasza882

Napewno ładniejsza od was.

Beata_4

I na pewno ładniejsza od Ciebie . Ja się za brzydką nie uważam , mam prawo nie lubić tej aktorki.

Beata_4

Beata, czyżbyś miała okazję nas spotkać? Wątpię. A skoro nigdy w życiu nas nie widziałaś, jakim prawem tak nas obrażasz? Masz problem z zaakceptowaniem opinii innych ludzi? A może jakieś kompleksy?

Ana_Vanessa

jesteście brzydkie i koniec pani Grabowska to piękna kobieta z klasą

kolgrim

Nigdy nie napisałam że jest brzydka, tylko że nie lubię jej jako aktorki więc przestań mnie obrażać.

Natasza882

Piękne i wybitne aktorki to były Elżbieta Barszczewska i Jadwiga Smosarska a nie ona.

Natasza882

taaaaa znakomita piękna Batrszczewska ktora grywa teraz ogony w Plebanii baaaardzo wybitna

kolgrim

sorry pomylila mi się z Grażyną Barszczewską
tak a propo widzialem ze masz w ulubionych mnostwo aktorek starej daty ich gra jest nieporownywalna do gry wspolczesnych aktorek
dlatego porownywanie Barszczewskiej do Grabowskiej jest bezsensowne bo kiedys gralo sie inaczej
wiem jedno gdy Grabowska pojawia się na ekranie to chce się na nią patrzec i ją oglądac jest swietna

kolgrim

Mój brat lubi Grabowską, a ja oczywiście szanuje twoje zdanie.

Natasza882

Może rzeczywiście za ostro ją oceniłam, widziałam ją tylko w NDINZ i tam wydawała mi się taka niedostępna i wyniosła.Muszę się jej dokładnie przyjrzeć :)

Natasza882

Żeby się jej "dokładnie przyjrzec"-zapraszam do teatru!:) po jednej roli i to w dodatku serialowej, nie należy oceniac aktorów :)a poza tym-tak na przyszlosc-telewizja kłamie ;) pozdrawiam!

Nadia_8

Pozdrawiam wszystkich fanów tej aktorki :)

Natasza882

ma unikalne cechy-umie grac, co nie kazda aktorka potrafi... w tylko milosci gra kapitalniw... nienawidze za to gry(nie samej osoby) Luski... ona nie umie grac... w jedenym odcienku, jak powiedziala" Ojejku, kura" to myslalam, ze padne... ja bym po pijanemu lepiej te role zagrala... ale wracam do tematu- urszula grabowska to cudowna aktorka, i tylko joanna brodzik jest od niej lepsza... pozdro

ps. ostatnio zakochalam sie w serialu Magda M. gdzie pani Ula gra jedna z rol...POzdro:P Pps. Zaproaszam Magdamfanów do pisania na forum o Magdzie M. Zalozmy nowy teat i dyskutujmy o tym wspanialym serailu.. pozdraffiam:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones