Urszula GrabowskaI

Urszula Grabowska-Ochalik

7,1
4 789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Urszula Grabowska

To moja Ciocia... i naprawdę cieszę się żę tak szybko wypłynęła na wierzch w tym całym showbiznesie!! ... trzymam kciuki !! no i odrazu w filmie z Małachem ... ehhhh wszyscy zazdroszczą :) POZDRO!!

FotoS

jassne, twoja ciocia;] a Paris Hilton to moja daleka kuzynka ;D

Sachi

A cóż to za gwiazda że nie może być czyjąś ciocią ? to normalny człowiek :]

Sachi

buhahaha, a co aktorzy nie maja rodzin?? dziewczyno, wez sie zastanow, co piszesz! ja tez mam ciotke aktorke. boze jaka zazdrosc zal.pl dla sary852

FotoS

a czy Pani Urszula ma siostrę Joanne?Pytam bo poznałam łudząco do niej podobna Pania o personaliach Joanna Grabowska.

FotoS

Z tego co wiem ma dwóch braci ;) Siostry chyba nie...

Nadia_8

Andrzej Chyra to mój wujek i co UUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAA NIE NA PEWNO NIE TWÓJ WUJEK !!! Co za dzieciarstwo tu siedzi wielka rzecz byc spokrewnionym z jakąś znaną publiczną osobą lol

MilesQuaritch

De Niro to mój tata. Sharon Stone to moja mama. Brad Pitt to mój brat. Moje dwie siostry to Jessica Alba i Keira Knightley. Moja ciotka to Beata Tyszkiewicz a wujek to Jan Frycz. Michał Żebrowski to mój chrzestny a Agnieszka Dygant to moja chrzestna.

patrick_42

chcialbym miec taką ciocię hehe moglaby zagrac cos powazniejszego a nie tylko w serialach o lekarzach i na Polsacie.

ganz74

Bardzo piękna i zmysłowa kobieta. Powiedziałbym nawet zjawiskowa.

ganz74

może już czas wybrać się teatru skoro tak uważasz

Aksamitka_2

to oczywiście do ganz74
..........................za krótki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones