Urszula GrabowskaI

Urszula Grabowska-Ochalik

7,1
4 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Urszula Grabowska

U. Grabowska jest łudząco podobna do tej aktorki:
http://bi.gazeta.pl/im/8/4896/z4896658X.jpg

http://images.starpulse.com/pictures/2009/02/18/previews/Annabelle%20Wallis-ALO- 058370.jpg

Która Wam się bardziej podoba?

R_a_d_z_i_o

Ja niestety nie widze podobieństwa...Grabowska najlepsza:)

R_a_d_z_i_o

Powaliłeś mnie na tych zdjęciach jest Ula Grabowska!!!!!

jago18

Owszem na jednym jest ale na drugim jest zupełnie inna kobieta.Widze ze wreszcie powróciłeś/aś do dyskusji...

slawek1988

TO jest Ula Grabowska!!!!!!



Ok przyjmijmy że masz racje to może mi powiesz jak się nazywa ta "druga kobieta??"

jago18

nie mam pojęcia ale na tym grugim zdjęciu napewno nie jest Ula Grabowska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slawek1988

Wyluzuj trochę

a i jak się dowiesz to daj znać;)

jago18

ale dlaczego Ci tak zależy aby dowiedzieć się kto jest na drugim zdjęciu?

R_a_d_z_i_o

to Anabelle Wallis, faktycznie są podobne, Grabowska ładniejsza, chcociaz na tym zdjeciu nie za bardzo mi sie podoba

hananas

Właśnie. To Anabelle Wallis. Trudno wybrać która ładniejsza

R_a_d_z_i_o

Jaka niby trudność Grabowska najpiękniejsza i już!!!!

slawek1988

Ludzie!!! Dziecko biedne nie podniecaj się tak, proszę cię bo sie wypuszczasz. Nie narzucaj mi swojego zdania, bo marnie ci to wychodzi.

R_a_d_z_i_o

Grabowska i tak najlepsza!!!!!!!!!!!!I zdania nie zmienię!!!!!

slawek1988

Narzucasz zdanie dziecinko biedna

R_a_d_z_i_o

Nie narzucam...a dziecinko to sobie możesz mówić,ale do swoich znajonych a nie domnie!!!

slawek1988

Ale mówię do ciebie dziecinko. Narzucasz:) Gwarantuję ci to

R_a_d_z_i_o

A co ja Ci człowieku narzucam???Każdy ma swoje zdanie i je wyraża.A ja uważam tak o Uli i nie widze tu żandnego narzucania zdania!!!--DZIECINKO!!!

slawek1988

R_a_d_z_i_o Właśnie. To Anabelle Wallis. Trudno wybrać która ładniejsza

slawek1988
Jaka niby trudność Grabowska najpiękniejsza i już!!!!


Jeśli według ciebie to nie narzucanie zdania to się doucz trochę:)

R_a_d_z_i_o

Właśnie dzisiaj obejrzałam ''miłość na wybiegu'' i stwierdziłam, że właśnie jest podobna do Anabelle Wallis. Od razu powiedziałam do brata: Podobna do tej aktorki, co zagrała Jane Seymour :) Osobiście uważam, że Anabelle jest jednak ładniejsza. Niemniej jednak są bardzo podobne, przynajmniej w tym filmie.

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Mnie w w/w filmie kojarzyła się nieustannie z Anetą Kręglicką.

R_a_d_z_i_o

Mi tam ona przypomina trochę Diane Kruger.

R_a_d_z_i_o

To Grabowska , \Boze

R_a_d_z_i_o

Ula Grabowska to polska Ingrid Bergman. Dobra aktorka i podobna.

gomi

Dla niedowiarków, Grabowska ma szersze kości policzkowe. Łatwo rozpoznać, choć przyznam, że są trochę do siebie podobne.

R_a_d_z_i_o

Marieta Żukowska lub Skrzynecka....jest jakieś podobieństwo....leciała akurat Joanna w C+ i tak bezmyślnie na początku kukałem i nie byłem pewien..zwłaszcza,że ostra charakteryzacja....dopiero jak się częściowo rozebrała to skreśliłem Żukowską....nie wiem czy dobra aktorka bo za mało ją oglądałem,ale sympatyczna na pewno ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones