Urszula GrabowskaI

Urszula Grabowska-Ochalik

7,1
4 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Urszula Grabowska

Najlepsza Polska aktorka.Bardzo utalentowana i dotego piękna.Mogła by zrobić karierę w Holywood!!!

slawek1988

Co do tego że najlepsza nie zgodze się. lepsza jest choćby Joanna Trzepiecińska

R_a_d_z_i_o

Joanna Trzepiecińska jest dobrą aktorką ale Grabowska najlepszą!!!!!!!!!!!!!

slawek1988

jest zdecydowanie najlepsza i najpiękniejsza. To taka polska Scarlett Johansson

Ksain

No nie zgodzę się szczególnie z założycielem tematu. Naprawdę ale robisz sobie wielki obciach jak piszesz te wykrzykniki i chcesz wcisnąć swoje zdanie. Nie rób z siebie takiego podnieconego dziecka. Każdy ma prawo wrazić swoje zdanie i nie ma potrzeby tego krytykować, bo i tak go nie zmienię. Według mnie najlepszą polska aktorką jak już mówiłem jest zdecydowanie Trzepiecińska. Grabowska jest bardzo ładna i dobrze gra ale nie najlepiej.

R_a_d_z_i_o

Obciach????!!!!Ty chyba nie rozumiesz tego słowa do końca.I czy ja krytykuje twoje zdanie bo nie wydaje mi się!!!Każdy ma prawo uważać co innego!Aha i nie robie z siebie podnieconego dziecka!!Cos za baedzo interpretujesz moje słowa!

slawek1988

Co do tego że najlepsza nie zgodze się. lepsza jest choćby Joanna Trzepiecińska

Joanna Trzepiecińska jest dobrą aktorką ale Grabowska najlepszą!!!!!!!!!!!!!

Zważ kto narzuca. Ja używam slowa nie zgodzę się, a ty jest najlepsza!!!!!!!

R_a_d_z_i_o

Ok każdy ma prawo do własnego zdania...co nie????

slawek1988

Właśnie ciagle staram ci to powiedzieć. Według ciebie najlepsza jest ona a według mnie choćby Trzepiecińska, Pilaszewska, Socha

R_a_d_z_i_o

Co do Pilaszewskiej to przesadziłeś(bez urazy)Nie tylko ja tak uważam,ale wielu krytyków filmowych też zachwyca się Grabowską!!!A czy ty wogóle interesujesz się filmech i wszystkim tym związanym bo ja tak i wiem co mówie!!!

slawek1988

Poddaj mi strony z filmikami w których krytycy chwalą Grabowską. Po pierwsze widac że zmyślasz. Po drugie nominowali ją do Telekamer i ani razu jej nie dostala. Po trzecie Pilaszewska grała w 100 razy więcej filmach. Po czarte Pilaszewska była na filmweb chyba w TOP 100, Grabowska nie. Poza tym poczytaj sobie ogólnie na forach kogo ludzie wolą. Oglądałem dużo filmów a Grabowska gra przeważnie w serialach.

R_a_d_z_i_o

Jeśli chodzi o Telekamery to Twoje ulubienice nawet nominacji nie zdobyły.....!!!!Grabowska jest młodą aktorką więc dorobek ma jeszcze niewielki(ale to tylko kwestia czasu),ale znaczący!!!Grabowska w przyszłym roku zagra główną role w filmie o drugiej wojnie światowej Feliksa Falka-to znaczący reżyser i wie że Grabowska to wielki Talent i jest warta każdej roli.Jeśli chodzi o Pilaszewską to gra teraz głupią ciotke Klotke w "Barwach szczęścia".Rola nijaka i beznadziejna wręcz podrzędna,zadużo to ona się tam nie musi wykazać.A Trzepiecińska to nawet dobra aktorka nie mam jakiś większych zastrzeżeń!

slawek1988

Po pierwsze nadal czekam na wypowiedzi krytyków filmowych, którzy rzekomo uwielbiają Grabowską.
Po drugie Grabowska dopiero zagra w tym filmie, więc nie wiadomo jak wypadnie, bo jak na razie gra w prawie samych podrzędnych serialikach.
Po trzecie nie znasz się na filmach skoro oceniasz rolę jaką odgrywa Pilaszewska a nie jak się z niej wywiązuje. I skoro nie widziałeś(aś) jej w innych, lepszych filmach lub serialach(np. Miodowe Lata) to nie udzielaj się

R_a_d_z_i_o

Po co te nerwy...spokojnie!!Trudno teraz znalezć mi link,żeby Ci to udowodnić ale mówie prawde.Grabowska nie gra w podrzędnyvh serialach a jej role i postaci są oryginalne jak np.w Tylko miłość,Przedwiośniu czy Swiadku koronnym o rolach teatralnych nie wspominająć.Dała tam pokaz swoich aktorskich umiejętnośći.Jest naprawde genialna!!!A jeśli chodzi o Pilaszewską to zdnam jej filmografie i wcale nie jest imponująca.Zawsze gra tak samo...i już nie przesadzaj ze rola w Barwach Szczęścia czy Miodowych latach należą do wybitnych-nie rozśmieszaj mnie.Jakie tam ona musi czy musiała pokazywać zdolności aktorskie????Role mało ambitne i nie warte uwagi.Mógłbyś się domyślic po moim linku że jestem mężczyzną(bo po twoim sądze,że ty też nim jesteś0

slawek1988

Jak zapewne wiesz w miodowych latach Alinę grały dwie aktorki: Pilaszewska i Żakowa. Może nie wiesz, ale trzeba mieć talent jak A. Pilaszewska, żeby rozbawić ludzi, którzy byli na widowni. Nie jest to zasługa scenariusz, gdyż Żak grała nawet czasem lepsze scenariusze, ale nie potrafiła rozbawić ludzi.
Tylko miłość to jest podrzędny serial, który nie trwał długo i nie miał wysokie oglądalności. I porównaj sobie jeszcze raz filmografię obu tych aktorek i przeanalizuj jeszcze raz.

R_a_d_z_i_o

Grabowska jest młodą aktorką więć ma jeszcze niewielki dorobek a Pilaszewska nie ma zabardzo czym się chwalić jej filmografia dość mała.Przed Grabowską jest jescze wiele lat kariery...Nie wiem coś się tak znowu uczepił tej Pilaszeskiej...tej niby Twoim zdaniem wielkiej aktorki.

slawek1988

Ja oceniam nie gdzie i ile będzie grać tylko dotychczas. A jak na razie to Pilaszewska dla mnie jest tą lepszą.

Ps. Widze że zachowujesz sie jak dziecko. W każdej dyskusji piszesz coś o niej dobrego. Za bardzo sie podniecasz

R_a_d_z_i_o

Coś długo nie brałeś/aś głos w dyskusji...to samo mozna powiedzieć o tobie.Pilaszewska to taka ciotka-klotka a Grabowska gwiazda pierwszego formatu!!!!

slawek1988

Mylisz się:)
Ja w każdej dyskusji wyrażam swoje zdanie że Pilaszewska WEDŁUG MNIE jest lepsza, ale że Grabowska też b. dobra. A ty gadasz że Pilaszewska do niczego a Grabowska gwiazda.
Możesz mi powiedziec na jakiej podstawie sądzisz że to gwiazda wielkiego formatu?

Ps. nie brałem udziału w dyskusji bo szkoda czasu na takie osob

R_a_d_z_i_o

Jest jedna z najbardziej utalentowanych aktorek w Polsce,dotego bardzo piekna i skromna!To wielki talent i osobowość!!!Jest gwiazdą samą w sobie!Poprostu ideał kobiety,aktorki,człowieka.

slawek1988

Chyba nie wiesz co się do ciebie pisze. Mi chodzi dlaczego jest gwiazdą wielkiego formatu, a nie o jej cechy charakteru, które nie dają jej takiego przydomku. Poza tym o jej talencie nie słychać...dziwne

R_a_d_z_i_o

no własnie Ci tłunacze,że dlatego!!!!Jak nie słychać??Chodzby nawet teraz z okazji filmu Joanna f.Falka dużo sie o niej mówi.Grabowska jest mloda ale mimo tego już jest znana i doceniana.Dużo gra w teatrze...ona jest sama w sobie gwiazdą!!!

slawek1988

Wątpię. Jeszcze prawie z żadną osobą, z którą chciałem o niej pogadac nie mogłem się dogadać, gdyż mało kto ją zna.

Dla twojej wiadomości: Cechy charakteru nie czynią kogoś gwiazdą. Poza tym nie wiesz jaka ona jest naprawdę

R_a_d_z_i_o

no to właśnie masz ze mną okazje o niej porozmawiać,więc pytaj a ja Ci odpowiem!!!

slawek1988

Pozwolę sobie się wtrącić, gdyż zauważyłam, iż schodzicie z tematu, a ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy danego aktora,więc nie warto "kruszyć kopii". Ja osobiście cenię zarówno Ulę Grabowską jak i p. Agnieszkę Pilaszewską :)

P.S. Sławku, mam pytanie czy Ty znasz może prywatnie Ulę, że pozwalasz sobie na publiczne opowiadanie o jej cechach charakteru, etc.? Myślę, że to nie powinno być przedmiotem dyskusji i Ula by sobie tego nie życzyła :) Prywatność aktora nie powinna mieć wpływu na odbiór jego pracy zawodowej.

nadine_88

Ale własnie ja o jej cechach charakteru wypowiadam sie dobrze więc nie widze powodu,żebym miał to prezestać robić!!!I myśle,że Uli by to nie przeszkazało!!W końcu po to to forum zostało wymyślone aby wypowiadać się o konkretnej osobie a w tym przypadku o pani Grabowskiej!!No nie jest tak???

slawek1988

Niezupełnie:) Mamy się wypowiadać o jej grze a nie cechach charakteru. Pasowałoby też nie narzucać zdania co ciągle robisz

R_a_d_z_i_o

Człowieku skoncz wreszcie z tym narzucaniem zdania!!!Tylko wypowiadaj się o Uli a nie o mnie!!!!!

slawek1988

No bez przesady ;) Właśnie skończyłam oglądać "Miłość na wybiegu", nie grała tam aż tak rewelacyjnie, ale całkiem nieźle, lepiej niż w świadku koronnym. Robi postępy. Trochę pracy i ma szanse stać się dobrą aktorką.

immortaly

dobrą aktorką???przecież ona jest rewelacyjna i świetnie gra!!!!!!!!!!!

slawek1988

A to dziecko się dalej nie zamknęło. Ludzie!!! Nie posraj się zaraz.

R_a_d_z_i_o

Dziecko????!!!!!skoro twój poziom inteligencji jest tak niski naklepiej nie bierz wogóle w niej udziału!!!!!!!!!!!!!!!!

slawek1988

W ogóle pisze się osobno "mądry człowieku"...Po raz kolejny proszę: Nie posraj sie zaraz:)

R_a_d_z_i_o

Widze,że twoja inteligencja mądry człowieku nie jest zbyt wssoka,że o kulturze osobistej nie wspomne!Szkoda tylko,że pod Mają Hirsch wypowiadałeś się dość ciekawie i nie chodzi mi tu nawet o opinie aktorki tylko o twoją kulturę,której niestety teraz już niewidzę!!!

slawek1988

Nie widzę piszemy osobno "inteligenciku", poza tym ta dysputa jest bez sensu/ I tak uważam ją za aktorkę dobrą, ale nie bardzo dobrą.
papapapapapapapappapa!!!!!!

R_a_d_z_i_o

Radzio daj sobie już siana.Przecież to nie o mnie mamy pisać..."świetny polonisto"

slawek1988

Przynajmniej się na czymś znam, czego jak na razie nie moge powiedzieć. o tobie. Siana można dać do stodoły:)

Poza tym powiedziałem papapap więc nie pisz dalej głupot.

PPAPAPPAPAPA

R_a_d_z_i_o

Głupot????to jest człowieku forum ja bys nie zauważył i każdy może się wypowiadać-nieprawdaż??Więć kim ty jesteś,że tego mi zabraniasz???

slawek1988

Nie zabraniam, ale robisz z siebie debila.

PAPAPAPAPAPAAPPAA

R_a_d_z_i_o

Debila to robisz w tym momencie z siebie tylko Ty!!!!!!!!!!!!skoro masz tak problem to po co odpisujesz na moje posty??Nie zwracaj na nie uwagi!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones