Vahide Perçin

6,6
702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vahide Perçin

Kiedy dowiedziałam się, że Vahide ma zastąpić Meryem w roli Hurrem byłam zrozpaczona. Naprawdę kochałam Meryem w tej roli i nie mogłam sobie wyobrazić nikogo innego. Początkowo psioczyłam i byłam bardzo niezadowolona. Jednak zmieniłam zdanie po obejrzeniu serialu do końca. Kiedy zaczynałam wspaniałe stulecie, myślałam, że serial im później, tym będzie gorszy. Jednak według mnie najlepszy był czwarty sezon, właśnie z Vahide jako Hurrem. Zagrała wspaniale. Scena kiedy wtargnęła między Selima i Bajazyda w Manisie podczas ich walki na miecze ukradła moje serce. Wtedy zrozumiałam, że jednak się cieszę, że właśnie ona przejęła tę rolę. Vahide ma fantastyczny uśmiech, o wiele ładniejszy niż Meryem. Nadała Hurrem niesamowitej klasy, podczas gdy Hurrem zagrana przez Meryem była trochę wiejską krzykaczką. Jednak doceniłam to dopiero po obejrzeniu całości serialu. Według mnie nikt nie powinien skreślać Vahide w roli Hurrem, można się naprawdę zaskoczyć ;)

asienka95

Zgadzam się. Również na początku uważałem że to największa tragedia serialu. Ale z czasem stwierdziłem że to jednak bardzo dobra zmiana.

Meyrem była świetna, ale tamta Hurrem była taka właśnie przaśna i bardzo "płaska", a Vahide dała moim zdaniem głebi tej postaci.

ZycieNoBellOn

Kochaliśmy Meryem a potem pokochaliśmy Vahide.

asienka95

Vahide jest wspaniała :)

asienka95

Też uwielbiam scenę gdy wojsko się rozchodzi A ona kroczy do swych synów. Także uwielbiam scenę gdy Sultan dowiaduje się o jej chorobie na tarasie i gdy później mu mówi o tych oczach że patrzą na nią ze współczuciem po prostu genialna

asienka95

Nie wiem czy też zwróciliście na to uwagę jaka jest różnica między głosem Meryem a Vahide. Moim zdaniem głos młodej Hurrem był taki twardy taki prawdziwie niemiecki trochę . Haha a głos starszej jest bardziej delikatny kobiecy co też oddaje pewne emocje w scenach powiedzmy z Sulejmanem lub gdy płacze

asienka95

Nie do końca się zgodzę. Owsem, Vahide jest świetną aktorką i wspaniale zagrała dojrzałą Hurrem, ale w jej wykonaniu Hurrem to zupełnie inna osoba. Meryem zagrała kobietę, która przechodzi jak burza i niszczy wszystko, co staje jej na drodze. Taka kobieta - demon. Vahide wydaje się być bardziej wycofana. Nie ma w sobie tego żaru i tej niszczycielskiej siły. Przypomina raczej stateczną matronę, która po cichu snuje intrygi.

agneszko

myślę, że Hurrem mogła taka już być w późniejszych latach. Bardzo dużo przeszła, straciła dzieci, myślała, że straciła Sulejmana. Myślę, że zrozumiała, że to kara za jej postępowanie, bo przecież w młodości niszczyła wszystko i wszystkich. Według mnie przeszła fantastyczną przemianę.

agneszko

tez uwazam, ze vahide to kompletnie inna hurrem niz ta grana przez meryem. dla mnie przemiana w stateczna monumentalna hurrem z dziewczecej intrygantki byla za duza.starsza pani genialnie poradzila sobie z rola ale stworzyla dla mnie kogos innego. nie byla to kontunuacja tamtej postaci..w starej hurrem brakowalo mi radosnego, glosnego smiechu, i swiatla ktory bil od mlodej hurrem gdy byla wesola z jej wielkich oczow i symatycznej buzi..starsza hurrem byla zbyt elegancka i dostojna. tez miala cieply usmiech. lubilam sceny kiedy witala sie z synami..zawsze wtedy ladnie sie usmiechala..ogolnie tobyla bardziej dostojna niz sulejman i nawet jaby prowadzila wojsko by walczyc pod mohaczem to pewnie lepiej by ze swoją osobowiscia pasowala niz ten ich slynny sulej wspanialy..wiec wszystko fajnie ale inaczej niz sie spodziewalam..

aloiv77

Vahide to jedyna aktorka, która bardziej podoba mi się we współczesnych ubraniach niż w kostiumie. To piękna, chociaż już dojrzała kobieta, ale moim zdaniem w kostiumach Hurrem wygląda po prostu brzydko.

agneszko

wszystkie dziewczyny z ws w prywatnych ubraniach sa wspaniale. ale najbardziej zaskoczyla mnie nurbanu. krytykowałam ja za kreacje aktorska a to jest bardzo wesola kobieta.szok.caly czas się smieje opowiadając rozne anegdoty. ciekawie oglada się ws wspanialy swiat sluchajac z czym musieli się zmagac aktorzy i jakie wyzwania stawiano przed nimi. na ekranie wygląda wszystko gładko i prosto

agneszko

Vahide jest bardzo dobrą aktorką, ale rzeczywiście zagrała zupełnie inną osobę. Nawet po wielu tragediach Hurrem powinna zachować swój charakter. To Mahidevran miała być delikatniejsza, a Hurrem stanowić ogień. Vahide ma za dużo dostojeństwa, choć świetnie poradziła sobie z zagraniem statecznej żony i matki.

asienka95

Ja osobiście uważam że pani Vahide była świetna w tej roli, jednak Maryem Uzerli była lepsza.

asienka95

jestem w szoku jacy "zdrajcy" :) vahide byla ok ale jak mozna ją porownywac do meryem a jeszcze mowic ze dobrze ze ja zastapila??? do dzis placze ze tego sezonu nie zagrala meryem nie wiem co by sie dzialo z nia do konca:(:(:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones