Vahide Perçin

6,6
702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vahide Perçin

Vahide Gördüm wkracza w 220 odcinku początek 4 sezonu zobaczymy czy dorówna Meryem Uzerli w roli Hurrem :D

basedzulu

Ja tam ją uwielbiam. Ma cudowny uśmiech i jest taka stateczna jako Hurrem - znakomicie komponuje się ze staruszkiem Sulejmanem ;) trochę w stylu staruszków z Odlotu ;P

LeliaChant

Ja z kolei nie mogę jej strawić, jest taka bezpłciowa w tej roli

Ankad

Jeśli porównać ją do Meryem to można odnieść takie wrażenie, ale z drugiej strony nie ma co nobilitować Meryem nad Vahide - one są po prostu różne, Vahide też ma swoje świetne momenty, bardzo hurremy ;p też miałam wobec niej opory, ale tylko na początku, bo była źle ucharakteryzowana, na siłę próbowali zrobić z niej Meryem, ale po czasie docenia się jej klasę - a gdy umiera jako Hurrem płacze się za Hurrem i tyle ;p

LeliaChant

Kurczę Meyrem była fantastyczna w roli. Nie mam nic do Vahide jako aktorki, ale jednak Hurrem na zawsze dla mnie to Meyrem

Ankad

Początkowo też uważałam, że nikt nie zastąpi Meryem, ale serial oglądałam z ciekawości, jak pani Vahide sprawdzi się w tej roli : ) Teraz, gdy WS udało mi się obejrzeć do końca, stwierdzam, że była to najlepsza z możliwych decyzji. Meryem po prostu nie ,,udźwignęłaby" tej roli. To jak p. Vahide gra kobietę w średnim wieku, z ogromnym życiowym doświadczeniem, a następnie nękaną poważną chorobą, doprowadziło do tego, że w ostatnich odcinkach aż mi się parę razy łezka w oku zakręciła : ) I w tamtej chwili odszczekałam każde słowo, jakie wypowiedziałam na jej temat przed zobaczeniem jej w serialu : )

kasia1125

Kasia zgadzam się z tobą w 100 procentach ja na końcu nie uronilam łze ale ryczalam gdy konała na rękach cierpiącego Sulejmana

basedzulu

Moim zdaniem całkiem nieźle sobie poradziła, jednak pani Uzerli była od niej trochę lepsza (bez urazy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones