Valentina Lodovini

7,2
240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Valentina Lodovini

Gdzie w filmografi jest film Cambio tutto (Totalna zmiana)??

Dawid_11

Też szukałem żeby wystawić niska ocenę temu gniotowi

multimax

Gniotowi? Lekka komedia, nie jest to arcydzieło, ale to emocjonalnie pejoratywne określenie niezłej komedii wskazuje, że nie podobała Ci się po prostu fabuła przedstawiająca wyemancypowaną bohaterkę ;)

Lady_Lazaruss

Dobra komedia. Jak koleś nie ma gustu, to cóż. Trzeba mu współczuć ;)

Dawid_11

Też szukałam a nawet nie da się dodać, bo niby już dodany a czeka w kolejce. Normalnie można już na HBO obejrzeć a na filmwebie brak. :/

Dawid_11

Mój komentarz sprzed chwili "zniknął" - "Błąd" Może by się tym zająć, a nie beznadziejnymi gadżetami i coraz to nowszymi układami strony, opcjami, ustawieniami. To jakaś porąbana CHOINKA, a nie poważna strona o filmach! Co tutaj robią gry?? Web-FILM, nie GAME! Reklama za reklamą i pogania!
Brak tego filmu i mnóstwa innych. Niedokładności. Skromniej widokowo, a za to lepiej jakościowo. Przyspieszone/poprawione procedury wprowadzania filmów, aktorów i innych ludzi filmu. Gry - fruu! Totalna zmiana" jest wszędzie oprócz.... FILMWEBU! Na 15 - 20 oglądanych filmów - 1 bankowo nie ma. Aktorzy , nawet grający główne role (tytułowe!) - nie ma. Ale są za to grajkowie epizodów, statyści wręcz - są! Zmień się FilmWebie. Masz wciąż duży autorytet, ale... No właśnie - jak długo?

kkutz

No filmweb kiedyś nie powiem był zupełnie inny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones