Vanessa Born

7,5
77 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Born

Dla mnie to ona wyglada jak skrzyżowanie Rutowicz z Valą Mal duran ze Stargate Sg-1 :P

Ewka89

a wedlug mnie jest bardzo ladna ;P widzialam ją w dziewczyny z druzyny 5 i po prostu od razu ją polubiłam, jakos bije od niej cos takiego... ;D

merry_5

Dokładnie, mi też przypadła do gustu jako aktorka ( nie powiem, bo i jako kobieta też jest SUPER ), A tak w ogóle ile ona ma lat ??

Ewka89

już nie przesadzaj. bardzo fajna dziewczyna.

Headey

ależ nie mówie, że nie ;) Valę Mal Doran uwielbiam!!! ;p a też troche rutowicz przypomina :( aż myslalam ze to moze jej córka ;p ale jest za stara na córke Vali ;p

Ewka89

Jak ją zobaczyłam, to pomyślałam:"O, jednak mają czarną wersję Rutowicz. Ciekawe jak wygląda żółta?".

użytkownik usunięty
Hifumi

tez pomyślałam o joli rutowicz jak ja zobaczyłam ;)

Ewka89

Fajna laska, miała taką pozytywną energię w "dziewczyny z drużyny "
;D

użytkownik usunięty
Ewka89

Nie wiem jak wyglądała w filmie, ale tu na tym zdjęciu profilowym (które sama zresztą dodałam ;) ) wygląda bardzo ładnie i nie widzę w niej ani odrobiny Rutowicz. Przede wszystkim wygląda o wiele bardziej przyzwoicie, bo Jola właściwie wygląda jakby uciekła z cyrku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones