Vanessa WilliamsV

Vanessa Lynn Williams

7,2
1 848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Williams

uwielbiam ja za tę rolę :) renee szybko została moja ulubiona desperatka :)

khedes_ona

Dokładnie mam takie same odczucia. Uważam zresztą, że Renee była takim swoistym miksem Eddie z Katherine. Tutaj seksowna, uwodzicielska, lekko zaborcza, ale z drugiej strony sympatyczna, otwarta, szczera. Nie dało się jej po prostu nie lubić. Ponadto my jako widzowie, mogliśmy odczuć, że Vanessa Williams po prostu "żyje" tą postacią w DH. Odwzorowywanie jej było dla niej czystą przyjemnością. Jednakże o ile wprowadzenie jej nadało kontrastu i lekkie powiewu świeżości Gotowym, o tyle w późniejszym czasie twórców jakby dopadła niemoc w stosunku do Rene. Po pierwsze to nie potrafili w pełni wykorzystać potencjały bohaterki (no za wyjątkiem finałowego odcinka ósmego sezonu), a po drugie nie dali William rozwinąć skrzydeł. Tego im po prostu wybaczyć nie mogę.

khedes_ona

zgadzam się , fantastyczna rola... zabawna i po prostu świetna aktorka !!!

khedes_ona

A mnie strasznie irytowała :) Była trochę jak Gabriel. Nie polubiłam jej, ale ze względu na to stała się bardzo charakterystyczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones