Vica Kerekes

Éva Kerekes

8,0
308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vica Kerekes

rudy anioł, przepiękna kobieta, kocham taką urodę, naturalna, nie wstydzi się piegów,
jeszcze taka ruda kochana, solary z taką zawsze przegrają

Schizofrenik_XXI_wieku

Popieram w 100% !!

NW_

uwielbiam takie nieidealne kobiety, takie mnie najbardziej kręcą :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Jak to nieidealna, o czym Ty mówisz?
:)

dolcio1

chodzi mi o to że lubię skrajne piękność ale też lubie normalne laski które wysyłają jakby hmm pewną energię :) i nieidealne chodzi o wygląd, są naturalne z twarzy itp z ciała

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

właśnie o czym Ty mówisz, jak nieidealna jak idealna ;)

Schizofrenik_XXI_wieku

też to mam ten wspaniały defekt :)

nejm

KOCHAM TAKIE LASECZKI, rude dla mnie to świętość :) blada skóra w połączeniu z rudymi włosami tymi na głowie i na dole (wiadomo gdzie) działa na człowieka elektryzująco :) jeszcze jakieś delikatne piegi na twarzy

MNIAM!!!!

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Dziwi mnie to, że jeszcze nie zagrała w żadnej większej zagranicznej produkcji. Takich aktorek to ze świecą szukać. Nawet w Hollywood moim zdaniem lepszej nie mają.

Jeśli chodzi o typ urody, to mają Christinę Hendricks :>

Schizofrenik_XXI_wieku

Z jednej strony przypomina mi trochę naszą Anię Dereszowską, a z drugiej Ukrainkę Anastazję z programu "Chłopaki z taśmy". Pamiętacie? Wg mnie najładniejsza dziewczyna tego programu. Mnóstwo rudych włosów, charakterystyczne piegi i to coś w spojrzeniu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Zastanawiam się, skąd się biorą tacy goście, którzy tak lubią z*ebać wszystko dookoła. Program beznadziejny, panny w nim to suczki, goście to zera i debile, a prowadzący śmierdzi. :)))))
Stary, masz poważny problem. A w dodatku kompletnie nie odniosłeś się do tego co napisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones