Victoria Ruffo

Victoria Eugenia Guadalupe Martínez del Río Moreno Ruffo

8,3
205 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Victoria Ruffo

Najgorsza aktorka... za role w triunfo del amor ją znienawidziłam jak mogła być taka podła
nie nawidze jej

Roberta_Pardo2000

Szkoda, że nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy aktorem a postacią, którą gra.

anita368

widać, że nie oglądałaś reszty odc. Uwielbiam tę aktorkę właśnie za rolę Victorii. Pięknie okazała cierpienie matki, cierpienie, które naznaczyło całe jej życie i kazało jej być silnym, żeby nigdy więcej nie cierpieć. Nie mogę ocenić jej jako osobę bo jej nie znam, ale aktorką jest wspaniałą!!

IzaBella

nie wiem może potem sie zmieni ale nie nawidze jej za to jak traktowała Marię.

Roberta_Pardo2000

zobacz od odc. 169, zwłaszcza 173- powiedziała lekarzowi, że jeśli będzie musiał wybierać między Marią a nią niech ratuje Marię, bo Victoria odda córce nerkę, później to Maria uświadomi sobie, że skrzywdziła Victorię i będzie ją błagać, żeby jej nie opuszczała już nigdy więcej

IzaBella

ah jak to obejrze to możliwe, że pokocham Victorię hehe :)

Roberta_Pardo2000

na pewno:)

IzaBella

dzisiaj Vicoria bardzo mi sie spodobała ma u mnie dużego + za to, że była tak silna by wyznać prawde Maxowi, zwolniła detektywa naprawde zaczynam ją lubić ;)

Roberta_Pardo2000

Taką ma rolę. Zmieni się, wszystko będzie super. No i romans z Heriberto :)
Lubie ją strasznie, w macocha świetnie grała z cesarem. on tu gra heriberto właśnie :) zobacz sobie na youtube victoria ruffo twitcam - jest zabawna :)))

mika60006

hehe ok :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones