Vidya Balan

Vidya P. Balan

8,0
367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vidya Balan

Zawsze uważałam, że jest utalentowaną aktorką, ale nigdy nie wydawała mi się zbyt seksowna, kobieca czy chociaż romantyczna. Po The Dirty Picture zmieniłam zdanie całkowicie! Była niesamowita - tak seksownej hinduskiej aktorki jeszcze nie widziałam, a obejrzałam już mnóstwo hinduskich filmów. Polecam film i polecam zobaczyć Vidyę w zupełnie innym wcieleniu. I przy tych 12kg więcej, które nabyła do tej roli, zdecydowanie jej lepiej:)

najmniejsza_mii

"The Dirty Picture" jest jednym z najlepszych jej filmów, ale fenomenalna była także w "Kahaani". Przez cały film nie mogłam wyjść z podziwu dla jej roli. Po każdym filmie można zauważyć, że jest coraz lepszą aktorką. Tym bardziej patrząc po rolach, jakie przyjmuje.
Pozdrawiam.

najmniejsza_mii

Świetna aktorka, nie ma lepszej w bollywoodzkim kinie :) Również uważam, że jej rola w "The Dirty Picture" była znakomita, tak samo dobrze spisała się także w "Kahaani". Umiliła mi swoją obecnością produkcje o tytule "Ishqiya" oraz "Paa". Może nie zawsze gra w dobrych produkcjach, ale zawsze pokazuje swój talent, przez co produkcje w których gra wydają się o wiele lepsze.
Mam nadzieję, że będzie przyjmowała role w bardziej ambitnych produkcjach, bo takie najlepiej jej wychodzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones