Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Nie ma to jak pogadać, w gronie ludzi których łączy wspólna pasja, a rozmowa werbalna, to wspaniały przykład na szacunek na forum, nie koniecznie z antyfanami :)

Witaj,dzisiaj przeglądałem tematy,tak z ciekawości i natrafiłem na ten i czy jest nadal aktualny ? :D

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Heh, pewnie, a już myślałem ze nikt tu nie wpadnie :)

Tematy o Vinie Dieslu były częściej dodawane parę lat temu jak mnie jeszcze nie było tutaj :D

Czyli jaki byłby temat rozmowy tutaj ? Nie mam tutaj na myśli ogólnika typu ,,o Vinie Dieslu'' ale o bardziej szczegółowym temacie.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

To ogólny zarys o czym można gada o Vin' ie Diesel - co się da :)

Prosiłbym założyciela tematu o to by jakiś temat wymyślił i będzie można go rozwinąć.Ogółem to możemy popisać w jakich filmach byśmy go chcieli widzieć itp itd ale dobrze jakbyś ty wymyślił jakiś temat i byśmy go opracowali...(może w przyszłości ktoś jeszcze).

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Dobrze więc zacznę trochę bardziej na temat :)

W jakich filmach mógłby zagrać Vin Diesel (Nawet te najbardziej kreatywne :))

- Nowa odsłona Underworld - wcielił by się w Luciana
- Resident Evil - Może zły charakter po stronie Umbrella
- dałbym go w końcu do jakiejś komedii - ale takiej bez strzelania i przemocy
- pasował by do Niezniszczalnych - może nowa cześć :)
- Ciekawe jak by się sprawdził w Horrorze lub w dramacie Historycznym

-Nie oglądałem nigdy underworld więc nie umiem się wypowiedzieć
-Czarny charakter hmmm brzmi nieźle ale Vin powinien być dobry i powinien kosić zombiaków
-W pacyfikatorze spisał się świetnie a do innej komedii...hmmmm...zależy jeszcze do jakiej.Jeżeli do romantycznej to nie,w parodii też go nie widzę.Może w nie jakim Kick Assie :D Grałby kolejnego anty superbohatera i było by śmiesznie :D
-Vin w Niezniszczalnych...też mi nie pasuje.Vin to charakterystyczny aktor,który powinien działać solo jak zazwyczaj w jego filmach bywa.Chyba,że grałby kogoś złego,który jest sam i próbuje wykończyć drużyna Stallone'a.Fabularnie jakoś by to wyjaśnili i było by git.:D
-Riddick to podobno horror ale jednak bardziej Science Fiction lecz jeżeli chodzi o Pitch Black to miał swoje momenty lekkiego horroru i Vin spisał się jak zawsze genialnie w tym filmie.Chociaż wolałbym widzieć Vina nie przestraszonego niż takiego co sra w gacie,ponieważ widzi zjawiska paranormalne czy coś :D
-A w dramacie Historycznym mógłby zagrać,ponieważ pasowałby na jakiegoś generała lub po prostu władcę.Przyznam Ci,że ciekawie by wyglądał jako faraon hehe.

- Hm,mi do tej roli niezabardzo pasuję,ale jak by już w niej zagrał to pewnie daliby mu perukę,a jak dla mnie Vin z włosami to już nie ten sam Vin ;D
- Mi ogólnie kolejna częśc Residenta się nie widzi,chociaż jestem wielką fanką do 4 cz. Wydaję mi się że lepiej by się sprawdził przy boku Milli zastępując Odeda Fehra,bo jako czarny charakter to dali by mu rolę jakiegoś drętwego klona ; ).
-W komedii szczerzę mówiąc go sobie nie wyobrażam ;D.
- O tak do Niezniszczalnych pasuje idealnie, widzę go razem z Wesley Snipes.
- Myślę że w horrorze by się sprawdził,ale nie typu "Paranormal Activity" tylko raczej "Piła" "Od zmierzchu do świtu" coś w tym stylu ; ).

Robaczek_12

Ale zagrał i to w świetnej komedii. A skoro sobie go nie wyobrażasz, to słabą masz wyobraźnię. Pozdro

straightlines

tak, tak w tej z tymi dzieciakami no i ?? to nie zmienia faktu, że go w komedii nie widzę a szczególnie w komedii romantycznej i na przyszłość nie ingeruj w co jakie mam, bo ani to co piszesz się nie zgadza i widać, że chciałeś dogryźć nie wiadomo z jakiego powodu. POZDRO !

Robaczek_12

Tylko potwierdziłaś właśnie moją tezę. Pozdro

straightlines

chłopczyku, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, w poprzednim poście zaprzeczyłam twojej tezie, ale co tam, ja z dzieckiem nie będę pisać, tylko takie umieją się rzucać na kogoś kogo nie znają, bez powodu !.

Robaczek_12

Dobrze dziewczynko bo widzę, że za bardzo się frustrujesz. Polecam dodatkowe lekcje zatem z czytania ze zrozumieniem, bo totalnie sobie zaprzeczyłaś. Trochę samokontroli tez Tobie się by przydało. Bez odbioru.

straightlines

Nie frustruję tylko nie lubię jak ktoś zarzuca mi coś co prawdą nie jest.
Twoim zdaniem zdanie : " na przyszłość nie ingeruj w co jakie mam, bo ani to co piszesz się nie zgadza..." to nie jest zaprzeczenie tego co napisałeś wcześniej ??.
Mogłeś napisać, że zagrał w komedii itp, ale po co te docinki które pojawiają się dalej ? z nudów ?

Robaczek_12

Ok ok.

a moze venom lub scorpion w spidermanie

gladiator lub bullseye w daredevilu

Ja chętnie bym zobaczyl z nim ekranizacje gry god of war, idealnie by pasował

użytkownik usunięty
dominnn

O ! cholera, to by była rola !

dominnn

Jakby jeszcze trochę przypakował i zapuścił brodę, to byłby niezły Kratos.

W świetnej komedii już był:)

Siema , też jestem fanem Vin'a Diesel'a , i mam pytanie - ktoś się orientuje czy można wysłać do niego fan maila o prośbę z autografem , i czy by na niego odpowiedział ? Dziękuje i pozdrawiam :)

Bardzo go lubię od czasów Riddicka <3
Nigdy nie oglądam filmów z nim z lektorem, bo zagłusza jego głos *O*

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Hehehe - jego głos niczym Upadły anioł ;)

No no no, Panie Kennedy :D
Wyjątkowo poetyckie porównanie, które bardzo mi się spodobało <3

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Ależ dziękuje, poeta ze mnie jak szlachta na bawarskim dworze <3

He he he nie przestajesz mnie zaskakiwać. proszę o więcej takich porównań <3

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Jestem poetą cwalszym niż dworski pajac, on trzy bawoły niczym gruby kowal pochłoną na obiad, ja niebieskooki samotny poeta przysiadłszy podarował zagadkę ku jego naturze, zaś kowal się zamyślił niczym dworska woźnica na kłodę drogi,
umysł tęższy ale siła mała, czasem wystarczy by powalić na zbutwiałe bele podłoża nawet największego hankłasa walki.
Cło moje niewytrzęsiony..., zaiste o piękna dziewko niczym lotos w odbiciu promieni słońca....

No muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem :D
Czy zaś sławnym poetą w kraju tym pałającym niechętną nam sztuką nowoczesną jesteś?
Czy też tylko na poczekaniu od niechcenia niczym motyl zaszczycający obecnością swą, by spocząć na chwilę pąk pachnący słodyczą składasz te słowa, by uszczęśliwić zaciekawioną młódkę?

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Ja Romantyk i twórca kobiecej linii ciała, ja smakosz ciepła okrągłości i delikatności węglem natury rycinę chce przedstawiać, tak widzę poetyzm tak widzę świat, kobieta to twór Bożej doskonałości na świat niestabilny i chytry agonią nienawiści i zła, tyś światłem mej natury i odą do wyobraźni, poleć mi twoje wdzięki by radował wszystkim swoje dzieje.
Oj ma luba nie musisz pytać, młódka niczym dojrzały kwiat, chcę rozwinąć cię wdziękiem swojego podziwu.

A to wszystko bierze się stąd że uwielbiam erę Romantyzmu, Barok, wczesne i późne Średniowiecze,
nie zapominając powstanie wielkich sztukmistrzów znanych nam do dzisiaj :)
Czasem jeździłem też do osad wikingów i średniowiecznych kowali, trochę się tam nauczyłem mówić po staropolsku :)

Płonę ja rumieńcem czytając słowa ułożone z nektaru słodkiego wprost z twych złotych ust płynącego. Czy godzi się, by kobieta tak silnych emocji doznawała w kontakcie z tak pewnym mężczyzną?
Kłoniąc ciało swe i oczy spuszczając sromotnie, wargi krzywiąc w nieśmiałym uśmiechu odpowiadam ja Ci o mój luby, że w tak miłej chwili nie godzi się raczej zważać na konwenanse otaczającego nas, coraz bardziej oziębłego świata, którego nie tworzą już nasze marzenia, czy piękne słowa z gorących ust płynące, lecz jedynie niegodziwe żądze i zimne schematy rządzących nami maszyn.


Ja również bardzo lubiłam romantyzm, chociaż niestety moja nauczycielka w późniejszym czasie bardzo mi go oziębiła i sprawiła, że raczej niechętnie potem na niego patrzyłam. Myślę jednak, że przy kontaktach z Tobą znowu zacznie mi się podobać.
Barok bardzo lubiłam i średniowiecze też! Urzekł mnie Dante Alighieri i dlatego żałowałam, że Boską komedię przerobiliśmy jedynie w dwóch krótkich fragmentach.
Bardzo chciałabym pojechać do osady Wikingów, bo uwielbiam ich mitologię i historie o nich. Mam też wieeeelką ciągotkę do wszelkiego rodzaju broni (i białych i palnych) i zbroi, więc chętnie bym odwiedziła średniowiecznego kowala.

Srebrzysta_Wilczyca

Ale macie jazdę ................. Buuuuhahaha!!
Początek tego tematu był niezły - szukanie tematu. Jakbym oglądał Monty Pythona ;-)
Ale teraz to dajecie po jajach. Co Wy jaracie?

Foggy_2

Tego nie możemy Ci zdradzić o ciekawy przybyszu, albowiem kraju tego smutnego tajemnicą jest to mroczną.

użytkownik usunięty
Foggy_2

Czasem warto zrzucić dumę i zasięgnąć dawnych dziejów, to co się lubi, to co się kocha wspominki w słowach opisane. Jam jest czysty, pijąc tylko rum z piwnic Króla, bowiem sztukmistrz piwowarstwa warzył rum w dostatnich warunkach słodycz i goryczka niczym tango dwóch osób namiętnie pływająca po stawie parkietu.

Czyżbym słyszała głos, który zwykł wcześniej dźwięczyć w mej głowie? To on! Powrócił! Jakże rada z tegoż powodu jestem! I ja skosztuję rumu, który tak polecasz i dołączę do Ciebie w tańcu. Czekałam na tę chwilę dni wiele, zatem serce me szaleje ze szczęścia! Znów nasze słowa układać się będą w rzeką płynące wyznania uczuć.

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Uczuć niczym spokojna melodia serdecznych Ballad przy stole, sercowych Szant i groteskowych spojrzeń, spojrzeń które wysyłam dreszczem emocji i rozkoszy, jestem obok i pragnę Cię Piękna,
z przytupem zapraszam do tańca, odniesiemy szczytu, gwiazdy będą u stóp, Choć ma Luba i zamknij oczy, przeniesiemy się w świat pełny romantycznych uczuć.

Upojona słowami i rozkoszą wyniesiona, rzucam się w wir tańca szalonego u boku niespokojnego Ducha, który tak namawia i kusi do zejścia ze ścieżki niewinności. Odrzucając smutek i gryzące myśli zataczamy kręgi coraz szybsze, pasji pełne i zapomnienia. Och mój Luby! Przekroczmy już progi świata tego tajemniczego i nieznanego! Niech jego uczucia wypełnią nasze serca!

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Ależ Moja Luba ten niespokojny duch właśnie otacza Cię aura miłości i zniesienia rozkoszy,
Co bym dał by czas się zatrzymał a nasze uczucie pozostało w powietrzu, jakże pełnym romantyzmu głębokich spojrzeń i nieokreślonych słów oczami naszych serc.
progi przekroczone, tajemnica stała się opoka prawdy, nieznane tak bliskie, mrok najjaśniejszy.
To uczucie rozświetla me serce, Twoje Otwiera się Bym uczynił z niego najjaśniejszą z gwiazd na niebie.

Rozrywam zatem powłokę mą cielesną, uwalniając Ducha, uczuciami Twymi rozbudzonego. Niech połączy się z Twoim i da się ponieść wszelkim Twym zachciankom. Zostawiam zatem resztki przyziemnego życia i unoszę się w towarzystwie Twoim. Chcę zobaczyć wszystko, co chcesz mi pokazać, chcę pozwolić Ci się poprowadzić. Staję, wysoko unosząc twarz, odrzucając lęk. Zabierz mnie dalej, by oczom nam ukazały się krainy nieznane, na których wszystko może się zdarzyć.

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Ucieleśnienie Ducha Twego Piękna, Mym spojrzeniem i duszą karmisz mnie namiętnie,
rozkosznie i delikatnie, podorując Piękna bezkres przyjemności, doznamy tak wiele, tak o czym bardzo marzymy, Zaniosę Cię gdzie czas i epoka nieopisana, wyżej niż niebo, niżej niż granice wyobraźni i namiętności, nie Lękaj się Piękna, wyswobodzone zło i mrok nim otulony,
Stańmy się światłem i jednością, obejmij Mnie krocznym razem po Wsze czasy, Tam gdzie świadom Twej obcości, Tam My i melodia spokojnej miłości...

Miłości, która owionęła nas od samego początku, zwiastując bezkresy radości. Daję się nosić i spokojnie opadam z Tobą tam, gdzie ni dnie, ni noce obecne nie są. Nie są jednak one konieczne do szczęścia naszego. Zatem nie czekajmy ich. Zatopmy się w namiętności i dajmy się jej porwać.

użytkownik usunięty
Srebrzysta_Wilczyca

Porwać się Daliśmy, miłością i czułością połączeni na zawsze, złe dni nie będą już przeszkodzą gdy u Twego boku jestem, " Na Zawsze razem " Moje serce wykrzyczało,
nic nie jest tajemnicą i kresem gdy razem każda linię dzielić będziemy Wspólnie.

Chłopie..rozmowa jest zawsze werbalna...kontakt może być niewerbalny...

straightlines

Czepiasz się...

Srebrzysta_Wilczyca

No ale co..ni mam raji?

straightlines

Nawet, jeżeli masz, to opublikowanie tego tu było z lekka bezcelowe. Nic nie wniosło do forum. Po za tym każdy może popełnić błąd, prawda?

Srebrzysta_Wilczyca

Uwierz mi w tym jest cel. Nie myślisz o wszystkich aspektach. Pozdro

straightlines

Za to Ty najwyraźniej masz manię poprawiania każdego szczególiku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones