Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Ale go bardzo lubię, do jego ,,kiepawego'' grania można mieć pewne zastrzeżenie - Zagrał zajebiście Karpatka w Szeregowcu ... ale niestety to jest jego rola życia ... ale i

plaZmus92

Zgadzam się z tobą (już chyba po raz drugi), ale gościu ma coś w sobie, że go nie sposób nie lubić. W "Szeregowcu...'' najlepiej wyszła mu scena umierania....wiem, wiem głupio to brzmi.

LoKoMoTiV

On właśnie wręcz emanuje charyzmą podczas odgrywania swoich ról .. . jest naprawdę w porządku razem ze Schwarcenegerem najlepszy twardziel filmowy...

plaZmus92

:D brzmi naprawdę normalnie ... pozdrawiam ..

plaZmus92

Dobrym aktorem to on może nie jest, ale jednak ogląda się go fajnie. Jest taki... komiksowy trochę, świetnie nadaje się do ról w stylu Riddicka czy Doma Torretto.

użytkownik usunięty
Madoq

Nie wiem czemu ale chopaka lubię. Moim zdaniem dobra rolę miał w "Find Me Guilty", który jest moim ulubionym filmem z jego udziałem. Mógłby się pokazać z innej strony, jakby dostał inne role niż tylko twardzieli (choć warunki na twardziela to on ma jak mało kto). Dobrze też wspominam film "Strays" jego autorstwa, fajnie by było jakby jeszcze kiedyś zrealizował jakiś swój pomysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones