Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

O matko! Jak ten facet (bo niestety aktorem trudno mi go nazwać...) zebrał tak wysoką notę 8.5?????

moni69_fw

No właśnie tak że jest świetnym aktorem i nie tylko ;)

moni69_fw

Też się zdziwiłam, bo jeśli jest świetnym aktorem, to raczej nie miał okazji się wykazać gdyż gra ciągle podobną rolę i mimikę twarzy równie zdolną do ewolucji co Sylwester Stallone xD. Ale powiem Ci tak. Jest popularny, po prostu. Z resztą ma coś w sobie takiego, że lubię go oglądać (dałam mu ocenę 7 - i wiem, że na wyrost). Prawdopodobnie kwestia jest bardzo prymitywna, bo ludzie mają tendencję do utożsamiania postaci granych przez aktorów z nimi samymi. Jeśli ktoś najczęściej gra pozytywny charakter, to z oczywistych powodów ma też wyższą ocenę.

Poza tym wiesz ;)... to jest taki typowy twardziel. (W filmach) na wierzchu gruba skorupa a w środku wrażliwy i kochający chłopak.

Taka moja mała nadinterpretacja.

użytkownik usunięty
moni69_fw

nie wyzywaj swojej matki foch never!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moni69_fw

A czemu trudno ci nazwać go aktorem? co on może w tych wszystkich filmach to tylko kable nosił za kamerzystą?

użytkownik usunięty
owieczka

Gównianych filmach.

Od riddicka sie odpie***l...

użytkownik usunięty
setuuuuuuuu

RidDick
Już z samego tytułu wynika, że jest [cenzura].

Ciekawe w ilu ty filmach zagrasz i jak zagrasz, ale do krytyki to pierwszy. A film nazywa się pitch black łosiu, o kolejnych częściach się nie wypowiadam.

użytkownik usunięty
setuuuuuuuu

Nie wypowiadasz się bo jednak są ciulowe :)
Napewno będę grał lepiej od Diesele, który opanował kamienną minę i nie rozstaje się z nią od ponad dekady.

Bedziesz gral, na kompie do konca zycia w diablo... pfff

użytkownik usunięty
setuuuuuuuu

Nie grałem nigdy w Diablo :)

no to w pasjansa, na pewno chociaz raz zagrales :P

użytkownik usunięty
setuuuuuuuu

Raz, jeden jedyny. U babci na stole, w sadzie. Osobiscie wolę jednak warcaby.

to kwestia gustu, jednym się podobają innym nie. Mnie się Szeregowiec Ryan bardzo podobał a Diesel też tam grał (kabli nie nosił z tego co pamiętam :P), ale widocznie dla ciebie to też był gówniany film.

użytkownik usunięty
owieczka

Szeregowiec Ryan jest jedynym świetnym filmem w jego dorobku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones