Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Jakiś czas temu oglądnęłam kawalek filmu z jego udziałem i w glowie zapadło mi zakonczenie,jedna z ostatnich scen tego filmu. ..

Jak bohater (grany przez Diesela) dzwoni do swojej dziewczyny przez komorke, gada z nią i caly czas podtrzymuje rozmowe jakby byl w innym miejscu a tymczasem tak naprawde skrada sie od tyłu domu i wchodzi do kuchni tej dziewczyny(ona nie jeste tego swiadoma) i robi jej tym niespodziankę, sadza ją na blacie w kuchni i..dalej nie pamietam. :P

nie wiem czy cokolwiek Wam to mowi,ale bardzo bym chciala obejrzec ten film ,tylko nie mam pojecia jaki ma tytuł,pamietam tylko tę scene z rozmowa przez kom i że on grał tego faceta-moze ktos coś kojarzy??

nie ogladam raczej filmu z jego udzialem,bo interesuje sie innym aktorem,ale zalezy mi zeby obczaic co to byl za film. Pomożcie:)

madzia06

A man Apart-nazwa filmu.I to był prawie początek filmu a nie zakończenie.

użytkownik usunięty
madzia06

" A Man Apart " czyli " Odwet ", i to co pisze Jack to prawda, to były pierwsze minuty filmu,
a nie zakończenie :)

Haha, no to nieźle,a ja byłam przekonana,ze to bylo zakonczenie:P Ok,dzieki za informację:):)

użytkownik usunięty
madzia06

Ja też tak myślałem - ale to prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones