Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Najbardziej mój ulubiony aktor, w ktorym występował pitch black czy riddick a te filmy były super :).

użytkownik usunięty
Bolt

Dokładnie, u mnie też najbardziej przypadły do gustu !
polecam jeszcze gry z serii Kroniki Riddicka !

Wiem grałem w nim :). Zajeb*sta gra !

użytkownik usunięty
Bolt

Aaa....to tak jak ja, świetnie go tam zrobili, dokładnie, i estetycznie, odwzorowało to od filmu :)

Bolt

Nie wiem czy wypada zapytać... Jesteś obcokrajowcem i korzystałeś z jakiegoś internetowego translatora pisząc tą wypowiedź? Bez obrazy...

użytkownik usunięty
_ENKI_

Czepiasz się kilku zdań z frazami nie mającymi sensu...daj spokój to nie forum humanistów, tylko filmowe :)

Heh może i masz rację:-) Pozdrawiam

_ENKI_

Bez obrazy tak?? Wiesz co.... odczep sie ode mnie w końcu. Pisałem na forumie kilka miechy temu.

Bolt

Mam się w końcu odczepić? Czyżbym prędzej już coś do Ciebie pisał? Nie przypominam sobie...
P.S co ma do rzeczy to, że pisałeś "na forumie kilka miechy temu"? Pytałem czy korzystałeś z translatora, to wszystko.

_ENKI_

Szkoda czasu na dyskucje z tobą. Po za tym tak skorzystałem z translatora poniewaz jestem analfabeta. Po porstu glupio pytasz i nie potrzebnie w ten sposób tak pisesz. Powodzenia

użytkownik usunięty
Bolt

Masz rację, o takie pierdoły się czepiać to totalna chama !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones