Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

http://www4.pictures.stylebistro.com/gi/Paloma+Jimenez+Dresses+Skirts+Little+Bla ck+4fpxFzZMQ8Nl.jpg

hmm i coreczke slodka , co o tym myslicie ?

MrsVampire

O czym tu niby myśleć?.Taka mu się podobała to taką ma.Oczywiście jego dziewczyna mimo iż młodsza pewnie dla kasy nie poszła o ile mogło by się tak wydawać.Zresztą w takim wieku im młodsza tym lepsza hehe.

JackRobertkokos

straszy i lepszy :D

JackRobertkokos

jestem ciekawa jak aktorzy sie spotykaja albo zakochuja w normalnych ludziach skoro nie maja czasu ani wszedzie kamery ...

JackRobertkokos

to chyba szczescie aby miec takiego przystojniaka slawnego i aktora .

MrsVampire

Też nie wiem jak sławni aktorzy wybierają sobie normalnych ludzi.Zresztą,jeżeli jest sławny i lubiany to każda laska na ulicy będzie na niego patrzeć z zachwytem prosząc go o rękę hehe. Vin to mądry gość i wziął by sobie za żonę nie byle kogo.A z resztą to co to za problem mieć faceta zarabiającego miliony,który jest sławny i co sekundę występuje przed kamerą hehe.

JackRobertkokos

no minusem jest to ze maja brak czasu dla rodziny . Hmm aktorzy maja wiele związków. Nigdy nie trawja wiecznie .

MrsVampire

Ciekawe jak to będzie z Vinem.Ale myślę,że długo wytrzymają ze sobą.Chociaż to też zależy od jego dziewczyny czy wytrzyma przez spory czas sama ale na stówkę coś wymyślą.

JackRobertkokos

no szczegolnie ze maja wspolna coreczke :D

MrsVampire

To na stówę na długo zostaną ze sobą.Plus kobieta ma zapewniony komfort do końca życia.Vin kasy ma jak lodu i będzie jej miał a po drugie to bardzo sympatyczny facet więc jeżeli miała by od niego odejść to byłaby na serio głupia.

JackRobertkokos

a no racja sympatyczny jest. :)

MrsVampire

Plus Vin,mimo iż jest starszy nie wygląda przy niej jak jakiś dziadek czy coś tylko nadal trzyma formę i nie różni się przesadnie od swojej dziewczyny mimo różnicy wieku.Jak widziałem to zdjęcie,które pojawiło się w twoim komentarzu to wyglądają na prawdę normalnie.Plus, pewnie będzie sobie mogła przedpremierowo zobaczyć wszystkie filmy z jego udziałem :D Kurde,dla dziewczyn ten facet to marzenie hehe.

JackRobertkokos

hehe no marzenie marzenie . Vin jest wysportowany i twardy dlatego tak wyglada . Smacznie i przystojnie hihi.
uwielbiam jego fimy tez chciala bym pierwsza je ogladac :D

JackRobertkokos

No masz racje , to marzenie dla kazdej dziewczyny by miec takiego mena . He he on wysportowany jest i dlatego w ciaz wyglada dobrze. :) A starsi faceci sa seksowniejsi hihi. I tez chciałabym ogladac jego premiery jako pierwsza . :D

MrsVampire

Hah. Plus utrzyma on swoją formę przez długi czas bo on w przeciwieństwie od paru innych napakowanych aktorów nie jedzie na sterydach tylko naturalnie od 15 roku życia wyrobił się i utrzyma formę przez długi czas.

JackRobertkokos

Aha heh ja sie na tym nie znam wiec nie wiem za bardzo . :D Dwayne J . tez jest fajnym aktorem i miesniak ale jednak wole vina . :D

MrsVampire

Też między innymi miałem na myśli Dwayne'a jeżeli chodzi o sterydy bo Dwayne to ma łapy gigantyczne ale nie do końca naturalne.Też wolę Vina,zresztą to mój ulubiony aktor.

MrsVampire

fajna ta dziewczyna... co by sie stalo gdybym zaczal ja podrywac ?

dawid10809

vin za pewne zlamal by ci kark :D

MrsVampire

facet nie wie na kogo sie porywa - w koncu kto dokopie chlopakowi 175 wzrostu 60 kg wagi
ale pobic sie z nim warto -lepsza pamiatka niz autograf,w dodatku na cale zycie

MrsVampire

masz Caroline w avatarze ?

dawid10809

Tak tak to Caroline . :* Candice. :D

MrsVampire

wiesz co na pamietnikach plakalem dwa razy: jak Damon sie rozklejal albo jak sie zalamal po spotkaniu z katherine albo jak Caroline plakala

dawid10809

nie pamietam za bardzoa abym miala plakac . Chociaz jakies wzruszajace sceny bylo moze i plakalam ale nie pamietam heh.
:) ja placze na flmach jak jest jakis dramat porządny . Oo skazany na smierc plakalam na finale. hehe

MrsVampire

na momencie gdzie Sara I Lincoln ogladali kasete od Michaela ?

dawid10809

Tak masz racje wlasnie tak :D :( A co masz na mysli ze Rozlozyl bys z latwoscia .. ? Vina ? :D

MrsVampire

pomazyc dobra rzecz

MrsVampire

to ze by w walce mial male szanse

MrsVampire

ja bym rozlozyl Vina z latwoscia ...

MrsVampire

fajna laska, fajny przystojny zaj*bisty aktor, mają dziecko jest moc :)

MrsVampire

No ładna panna ładna :)

MrsVampire

Jak ma 31 lat to już od dawna nie jest dziewczyną.

Morgan_Mortimer_Graff

Jej jedno i drugie to samo.

użytkownik usunięty
MrsVampire

A to jakaś zbrodnia, że jest Ona 15 lat młodsza?

jasne ze nie :D

użytkownik usunięty
MrsVampire

No;) Myślałam, że może masz coś przeciwko ;)
A 15 lat to nie jest taka duża różnica.

jasne ze nie mam , ja uważam że w miłość wiek nie jest najważniejszy jesli ludzie sie naprawdę kochają :)

MrsVampire

Fajna dziewczyna, ale na tym zdjęciu Vin wygląda jak jej ojciec xD

Jessica_TB

hahah nie prawda.

MrsVampire

O gustach się nie dyskutuje :]

MrsVampire

I ta mina "so proud" xD
Taki uhahany "mam super dziewczynę, wszyscy mi zadroszczą" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones