Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Mam zamiar oglądnąć po raz kolejny Pacyfikatora, spotkałam się różnymi opiniami na temat jego udziału w tej komedii. Ja uważam, że świetna rola, komedia też, chociaż widziałam lepsze.

Mam prośbę do osób, które znają go lepiej i dłużej ode mnie. Moglibyście mi polecić jakieś ciekawe filmy z jego udziałem? Najlepiej sensacyjne, albo akcji...

Jeżeli już była taka prośba kogoś innego, wybaczcie, ale nie z przeczytałam wcześniejszych wpisów..

jagodajulia

"xxx" - poprostu tam wymiata. tam go zobaczyłam po raz pierwszy - normalnie mmmmm cudny.
jeszcze szybcy i wściekli wszystkie części - tez super ale "xxx" najlepsze

kasia30051995

Bardzo dziękuję za odpowiedź ;)

jagodajulia

xXx jest nawet spoko
Szybcy i Wściekli koniecznie ale występuje jak dotąd w 1 i 4 odsłonie, w 3 filmie w ostatniej scenie jest go może z 2 minuty ale nie dawno w kinach 5 część była
Kroniki Riddicka gra ciekawą postać
Babylon A.D. ujdzie
Odwet jest fajny, tam gra fajną postać, coś ala Punisher(chodzi o fabułe)
w Synach Mafii gra typowego kozaka
a jeśli chcesz go zobaczyć w roli innej niż wszystkie gdzie nie biega prężąc się, jeżdżac samochodem i strzelając to zobacz Uznajcie mnie za winnego
a i w Szeregowcu Ryanie gra przez jakiś czas ale mało znaczącą role.
Reszty nie ogladałem a Pacyfikatora już widziałaś.

Mateo_SF

Mateo_SF i Braveheart, bardzo dziękuję za odpowiedzi.

jagodajulia

Pitch Black i Kroniki Riddicka - najlepsze jego role, pozatym Szybcy i Wściekli oraz xXx - największym atutem tych filmów jest właśnie Vin

użytkownik usunięty
Braveheart

Święta prawda, VIN DIESEL TO IKONA FILMOWA nr. 1 !!!
Jego role jak Kroniki Riddicka, czy Pitch Black, Odwet, Synowie Mafii, Pacyfikator, Szybcy i Wściekli Seria i inne,
z jego udziałem są świetne i zajebiste :)
Uwielbiam go i daje mu 10/10 + do ulubionych
Pozdrawiam fanów Vin'a :) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones