Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Obleśny... i nie umie grac.
2/10

Panna_Debra

A w ilu filmach Panna_Debra go oglądała? >:)

hallogre

No własnie?
Według mnie jest dobrym aktorem. Umie grać.

użytkownik usunięty
AliceJ

ja też uważam że umie grać.. umie skraść moje serce.. i jego gra jest bardzo realistyczna.. jak on chce to na każdy sposób targa mną emocjami.. Jeśli jest smutny czy cierpi to również odziaływuje na mnie :P

Panna_Debra

nie jest może wyśmienity, ale dobrze gra

Panna_Debra

Jest specyficzny i zdecydowanie potrafi grać.. "Find me guilty" jeśli nie.. ;P

Furions

Ja z nim widziałem:
-Przybłędy
-Szeregowca Ryana
-Pitch Black/Kroniki Riddicka(Czekam na trójeczke bo dwójka jakoś mnie nie przekonała za to jedynka ok)
-Szybcy i Wsciekli/Szybcy i wściekli Tokyo Drift/Szybko i Wsciekle(najpierw dostał ode mnie minusa za nie wystapienie w drugiej czesci ale sie poprawił wracajac do serii)
-Synowie Mafii
-xXx(tu też dostał ode mnie minusa za nie wystapienie w kontunuacji ale pracują nad jego powrotem więc moze się poprawi)
-Odwet
-Pacyfikator
-Uznajcie mnie za winnego(rola inna niż reszta)
-Babylon A.D.(gdyby nie producent film byłby lepszy)
Uważam ze facet gra fajnie, nie jest to może De Niro czy Nicholson ale godny nastepca Stallona i innych aktorów kina akcji, szkoda ze Stallone nie wział go do Niezniszczalnych

Mateo_SF

dokladnie...tez tak pomyslalam, ze tylko jego tam brakuje :)

Furions

I ma fajny głos.

Panna_Debra

Pusta panienka zakochana w romantycznych komediach pfff weź dziewczynko nie wypowiadaj się na temat filmów!

Panna_Debra

dziewczyno, a na jakiej podstawie wysnułaś ten wniosek? Jestem bardzo ciekawa

uwielbiam go <3

Panna_Debra

wg ciebie grac nie umie, a widzialas go w conajmniej dwóch różnych filmach, o różnej fabule? nie wiesz to sie nie wypowiadaj panno_debro. pomysl zanim sie wypowiesz. pozdrawiamfanow Vina Diesela :D hihi :P

Chiro

słuszna uwaga Chiro:D:] Nawet powodu nie podalaś Panno Debro poza tym: że jest obleśny.... A wg mnie jest cholernie przystojny i ma starsznie podniecajacy głos:D A jesli chodzi o grę aktorską to jak pisali moi przedmówcy: godny następca Lungrena, Arlonda i Sylvka..:] a najelpsze role to Riddick i Toreto z Szybcy i Wściekli. Dzisiaj wlaśnie oglądałam Diablo:) całkiem nieźle zagrał, aczkolwiek sam Film był troszkę przydługi, i sceny były naciągane starsznie... Tak czy siak genialny aktor:D Aż mój facet się śmiał, czemu ostatnio same filmy z Dieselem oglądamy:D:D:D

Lanthea

hihi mój facet go nie cierpi, bo mówię że Vin jest przystojny:D hihi:D ale bardzo go lubię za rolę Riddicka:D tam jest mega pociągający, aż się chce wejść w telewizor, złapać go w łapki i porwać :D

Chiro

spoko aktor nadaje sie do filmow akcji :D

Holek94

dokładnie, ale jako niańka do dzieci też fajnie wypadł ;] :D

Panna_Debra

widac na co patrzysz...uroda jest dla ciebie na pierwszym miejscu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones