Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

ile on przytyl zeby miec takie miesnie ?

użytkownik usunięty
dawid10809

Aby wyrobić sobie taką rzeźbę trzeba jeść, tyć, i biegać, do tego pakować, i dobrze się odżywiać, no i wspomagać się odżywkami....wiadomo ze 20 kilo musiał przytyć ;)

aż chyba zacznę robić te wszystkie rzeczy.......... ale pierw muszę utyć

użytkownik usunięty
dawid10809

Ja tak robię, ale uważaj być nie przesadził, można się zakatować samym przytyciem czy wysiłkiem :)

dzięki za troskę i pomoc ,spróbuję nie przesadzic

użytkownik usunięty
dawid10809

Nie ma za co....ale uważaj, bo ja żrąc te badziewia stałem się zombee....i to w dokładnym słowie tego znaczenia, spałem, jadłem i srałem...

ja chyba niezauwaze kiedy stane sie zombeee

użytkownik usunięty
dawid10809

Na pewno zauważysz kiedy to brzuszek ci urośnie i będzie sterczał...

nie strasz

ja staram się dbać o siebie ale niektórych procesów nie da się zatrzymać
nie jem smażonego ,nie dodaje soli do czegokolwiek , przez co jestem osłabiony ale nie przestaje tego jeść ale teraz trzeba albo schudnąć albo przypakować , ta 2-ga opcja jest lepsza

użytkownik usunięty
dawid10809

Z tym brzuszkiem jak nie będziesz ćwiczył a
tylko jadł to jest możliwe :)
Co do twojej metody dbania o siebie jest OK, ja też tak robię, ale nie odmawiam sobie wcale, 2 razy w tygodniu więcej zjem, ale łatwo to spalić, brak solenia, czy jedzenia smażonego, nie dojdziesz do niczego.....jedz, pij wspomagacze i pakuj i le się da :)

ja rano i wieczorem biegam ,a co do tych wspomagaczy to ja jadłbym je kilogramami ,nie wiem jak to by sie skonczylo ale jadlbym to kilogramami

użytkownik usunięty
dawid10809

Bieganie dobra rzecz...ale jak wcinasz wspomagacze i ćwiczysz po zażyciu nic się nie dzieje, biorę od 6 miesięcy i nic strasznego się nie dzieje :)

hulkiem nie będziesz

użytkownik usunięty
dawid10809

Hardcorowym Koksem też nie...

ja mam ok 10 kg nadwagi i to mi powinno wystarczyc

użytkownik usunięty
dawid10809

Na pewno WYSTARCZY, teraz tylko dokładaj do tego ćwiczenia ;)

ja robie tak : na kazda minute filmu 10 pompek i 10 brzuszkow

użytkownik usunięty
dawid10809

Nieźle, czasem sobie zwiększaj, by dawać sobie w tyłek...pomaga, osiągnąć lepszy dystans do tego co robisz :)

musze gdzies wyjsc , wroce po 18

użytkownik usunięty
dawid10809

Ok, 3maj się :)

dobra już jestem

a z tym zwiększaniem nie da rady pierw muszę sobie mięśnie na 10 wyrobić

użytkownik usunięty
dawid10809

O to mi chodzi, potem jak wyjdą rezultaty to dawaj więcej, i więcej,
po 2 miesiącach widać już oznaki pracy :)

jak już se zrobie te miesnie , to pierwsza rzecz jaką zrobie to przywale komuś

użytkownik usunięty
dawid10809

Hahahahahahahaha......wiedziałem że pierwsza to będzie rzecz :)

a wiesz co jest najsmieszniejsze ?
to że facet wyrabia sobie mięśnie żeby podrywać laski a sam się tym najbardziej jara

użytkownik usunięty
dawid10809

Dokładnie, po to tylko właściwie chodzi, by wyrwać, zaliczyć, i w kółko to samo, taka popkultura XXI w :)

a ci się nie podoba dziewczyna na jeden raz ? Nie chodzi mi o taką puszczalską bo jak ją pocałujesz to pocałujesz wszystkich facetów w okolicy
Ja bym wyrywał takie które się w miarę szanują ,zaliczyć i Zimbave nie znamy się

użytkownik usunięty
dawid10809

O taką mi chodzi,
i nie żeby nosiła syfa czy coś - ale warto też czasem pomyśleć o przyszłości z kobietą co nie...i to nie już dla tego że klata ma kaloryfer :)

ja sie nie chce wiazac na dluzsza mete ale trzeba wcisnac dziewczynie ze chcesz pochodzic troche , zaliczyc i zostawic w dniu slubu przez smsa

użytkownik usunięty
dawid10809

Łoł....to ty drań jesteś hehehe :)
Ja myślę że jak obojgu ludziom zależy na wspólnej miłości to nic już nie jest utrudnione...ślub dla faceta który lubi przybierać w laskach jest męczarnią...

a po co slub jak mozna klamac

użytkownik usunięty
dawid10809

A jak cię baba zmusza ?

to graj wedlug jej zasad w dniu slubu papa

użytkownik usunięty
dawid10809

Dziwna kombinacja....a jak jesteś z nią 10 lat ?

za długo

użytkownik usunięty
dawid10809

To mniej, po tak długom czasie byś odpuścił ?
a jakbyś faktyczne coś do niej poczuł ?

przykro mi według kumpli,rodziny i psychologa jestem nieczuły

użytkownik usunięty
dawid10809

To tak jak ja...

poza tym oni są sami sobie winni ,wkurzali mnie ,robili na zlosc, ja radzilem sobie z tym sam ,
Jestem na tyle nie czuly żeby zostawić kogoś w dniu slubu ale człowieka nie potrafilbym zabic

użytkownik usunięty
dawid10809

Czasem też sprawiają przykrość, obiecują i nie dotrzymują słowa, a to trochę przykre, tak samo jest z laskami, skąd wiesz że nie robi cię baba w kulki za plecami, ty kładziesz się spać by wstać do szkoły rano, a ta łyka innemu....taka jest prawda, i co przyzna się w dniu ślubu, na pewno nie, bo wie w tedy co może stracić, takie lecą na kasę czy wygodne życie, dlatego trzeba być twardym, stanowczym i przewidywalnym na wszystkie strony.

bo kobieta ma funkcję musisz mi wybaczyć albo się popłaczę

dlatego jak będę przy forsie ( taki gość z takimi mięśniami prędzej czy póżniej będzie znany i wtedy ja będe na każdym wydarzeniu typu koncerty imprezy itp będę się pojawiał z inną

użytkownik usunięty
dawid10809

Płacz chłopie kobieta ogólnie do tego jest....to robi najlepiej, dlatego to co piszesz niżej to prawda, prowadź się z laskami, rób co z nimi zechcesz, ale się nie zakochasz, bo zranisz, albo zostaniesz zraniony...

nie zranisz kogos,kogo nie da sie zranic

użytkownik usunięty
dawid10809

NO TAK, słuszna uwaga :)

poza tym kobiety maja latwiej w zyciu
ale konczmy temat kobiet bo to forum vina diesla

użytkownik usunięty
dawid10809

Dokładnie, i popieram sugestię zmiany tematu....
a ulubiony film z VD ?

odwet i szybcy i wściekli

no Riddick and xXx

użytkownik usunięty
dawid10809

A twój pierwszy ujrzany film z jego udziałem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones