Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Szanuje ludzi,którzy go lubią.Ale to nie moja bajka.Chciałbym zobaczyć jak zaprezentowałby się na deskach teatru.Szczerze Diesel mógł tylko karierę zrobić w USA.Dla mnie on jest odpowiednikiem amerykańskim Salety.Tylko,że gra głowne role.To tylko moje skromne zdanie

użytkownik usunięty
bartekzgorzowa

" Chciałbym zobaczyć jak zaprezentowałby się na deskach teatru " - a nawet by pasował, to bardzo ambitny aktor :)

" Szczerze Diesel mógł tylko karierę zrobić w USA.Dla mnie on jest odpowiednikiem amerykańskim Salety.Tylko,że gra główne role "
Tutaj raczej i podbił by cały świat :)
a do Salety to go nie porównuj.

Twoje skromnie zdanie jest prze zemnie odebrane w porządku i z szacunkiem :)

Pozdrawiam :)

bartekzgorzowa

''Chciałbym zobaczyć jak zaprezentowałby się na deskach teatru'' Masz za duże wymagania jak na aktora kina akcji .

użytkownik usunięty
accadacca

He, dokładnie, za duże, jak akcja, to nie dramat, czy komedia, choć sprawdziłbym jego możliwości.

Wiem,że mam wysokie wymagania.Ale napisałem swój post,dlatego,że smieszą mnie takie porównania typu kto jest lepszy Fronczewski czy Oldman itp.Ja wychodze z założenia,że aktor gra głównie w teatrze a od czasu do czasu w filmie.Ale to moje zdanie,i każdy ma prawo do własnego

użytkownik usunięty
bartekzgorzowa

No i ja popieram twoje zdanie :):):)

bartekzgorzowa

Z racji że jest dobry w tym co robi zapewne deski teatralne nie były by mu straszne.

użytkownik usunięty
tomucho77

To byłby kolejny etap w jego karierze, ni dałby z pewnością radę :)

A dla mnie to taki Maciek Fridek plus size... taki sam nakład emocji towarzyszy mi gdy oglądam obu.

użytkownik usunięty
ciech007

Hahahaha.....mi też się kojarzą w takim samym stylu, Maciek to taki Vin, a Vin Polski Maciek :)

bartekzgorzowa

Po pierwsze zanim został aktorem skończył szkołę w NY, dorabiając na bramce.Na siłke chodził z nudów.Po drugie Spilberg bo obejrzeniu kilku jego szkolnych filmów krótkometrażowych był pod takim wrażeniem ,że specjalnie dla niego kazał dopisać role w scenariuszu "Szeregowiec Ryan"- szeregowy Carparzo czy jak mu tam było.Wcześniej trochę tańczył z tego co wiem.To tak juz na marginesie zanim kogoś ocenisz dowiedz się czegoś o nim.Film filmem ale grają w nim prawdziwi ludzie ,którzy nie leżeli na kanapie żeby coś osiągnąć.

użytkownik usunięty
wyjebanynasmakmietowki

Sporo ciekawych i prawdziwych informacji - dzięki :)
Popieram post bo krytyką autora tematu jest wmawianie nam że bez świata filmów sensacyjnych Vin nie potrafi nic więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones