Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

mam pytanie co tzeba zrobc zeby wygladac ja vin diesel chodzi mi o miesnie i o brzuch

użytkownik usunięty
krzyk3

PAKOWAĆ I ŻREĆ KAPSUŁY !!!
A za 2 latka będziesz VIN DIESEL !!!

Vin nie jedzie na sterydach. Prędzej Dwayne Johnson.Chyba,że chodzi Ci,żeby jak najszybciej się wyrobić.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Dokładnie, masa przychodzi po 2 miesiącach, są już baniaki i klata :) ale bez chemii i innych świństw :)

Nawet na sterydach trzeba zadbać o to żeby było z czego budować muskulature , tak więc najpierw zadbaj o miche później o trening następnie o regeneracje a na końcu o suplementy lub jak ktoś bardzo niecierpliwy to sterydy .

Vin pakuje już od lat i widać efekty.Jest bardzo dobrze zbudowany.Arnold,Dwayne-sterydy.Owszem,sami też musieli pracować na swoje mięśnie i widać,że są większe niż Diesla ale jednak to dzięki sterydom.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Fakt, sterydy i to widać, Vin nie ma takich dużych jak oni, ale za to zdrowiej pakował, i innym to się podoba :)

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Ale co prawda bez sterydów nie będzie takich rezultatów, no i czas jest krótszy od naturalnego pakowania ;)

Dlatego to też kolejny powód,że cenię sobie Vina bardziej niż Dwayne'a i Arnolda.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Dokładnie ja też, ma cierpliwość, do dzisiaj wiadomo że Arnold w mięśniach słabnie, nie ma takich boków jak kiedyś :)
działania uboczne sterydów to takie że po latach cofają przyrost tkanki mięśniowej, tak pisze na każdym opakowaniu ;)

Vin mimo iż ma mniejsze mięśnie to dłużej utrzyma formę chyba,że przestanie pakować co jak na razie to w to wątpię.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Owszem ma małe mięśnie (48 w obwodzie bicepsa), ale ciągle dba o formę, i też nie wydaje mi się żeby z tego rezygnował ;)

A nie ma przypadkiem 33 cm ?

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Nie wiadomo, tak czytałem :)

Albo na filmwebie albo na innej stronie wyczytałem,że ma 33 lub 35 cm.Chociaż 48 to bardziej Dwayne Johnson.Te 35 bardziej by do Vina pasowało ale dokładnie ile ma to Ci nie powiem.Jak widać w Polskim internecie jest dużo rzeczy ale 70% z tych to same kłamliwe debilizmy.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Dokładnie, przypadkiem niedawno to wyczytałem, ale czy to prawda też w to wątpię, za dużo jak na Vin' a :) lepiej czasem się popytać tutaj, ale ile z tego prawdy nikt ci nie powie ;)

Ale 48 to jednak na niego za dużo,to Ci powiem :D

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Masz rację, to zbytnie za dużo, pierdoły ludzie czasem piszą :)
ma max 25 do 30 :)

30? chyba żartujesz... Diesel ma coś w okolicach 44cm, The Rock powyżej 50.

użytkownik usunięty
TakeMeToBrasil

Tak słyszałem :) jedni mówią że 50, a inni 30...już nie wiem :P

To właśnie widać jacy są specjaliści w internecie. Weź centymetr i zobacz ile Ty masz, jeśli nie trenujesz (i nie jesteś zalany tłuszczem) to będziesz mieć w okolicach 30cm. Jest to bardzo mało, zresztą 40 też. Diesel może mieć w okolicach 45.

użytkownik usunięty
TakeMeToBrasil

Masz rację, chodzi o to by nie ufać ludziom którzy plotkują w necie, dzięki :)

Tak, trzeba miec własne zdanie na każdy temat i nie sugerować się ślepo tym co mówią inni, pozdro.

użytkownik usunięty
TakeMeToBrasil

Dobra rada ;) pozdro :)

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

P.S mam pytanie nie z tej beczki :
czy Dwayne Johnson "The Rock" walczy w WWE ?

Tak.Widziałem go na ringu razem z Johnem Ceną :D.Co za udawany szajs.

użytkownik usunięty
JackRobertkokos

Heh, wiedziałem :)

krzyk3

Jak vin diesel nie będziesz wyglądał bo każdy człowiek ma inna budowę ciała i mięśni...
Ale trening i odpowiedni plan ćwiczeń jest potrzebny bo samo machanie chantami czy sztanga nie wystarczy..tzn wystarczy tylko z dobrym planem zrobić to znacznie szybciej:)
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Stas1989

Faktycznie :)

krzyk3

Widze ze Ci sie naprawde on podoba. Eh wszedzie homo ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones