Vincent D'Onofrio

Vincent Phillip D'Onofrio

7,7
24 618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent D'Onofrio
goandrewgo_

Dla mnie i tak mistrzem pozostanie Christian Bale, ktory do roli w Mechaniku stracil na wadze 30 kg. A dosc szczuply jest z niego facet. W Mechaniku wygladal iscie upiornie!

goandrewgo_

De Niro przytył do roli 60 funtów, czyli 27kg z hakiem, D'Onofrio przytył do FMJ 70 funtów, czyli trochę ponad 31kg.

Adahn

Dla Kubricka to bym oddał jądro choremu dziecku w Kambodży.




Poza tym zastanówcie sie kto jest większym koksem. Wiadomo że De Niro, on przybrał na tkance mięśniowej. Zastanówcie sie czy łatwiej jest przybrać 30 kilo trenując do upadłego żeby miec krzepe i wyglądać jakoś czy latwiej jest obżerac sie byle wyglądać jak gruby habas.


Mam tendencję do tycia, przytycie 30 kilo zajeło by mi 3 miechy. a przybranie na tkance mięśniowej 30 kilo ? najlepszym użytkownikom siłowni zajęłoby to około roku.

Tenebros

"Wiadomo że De Niro, on przybrał na tkance mięśniowej."

Czy Ty na pewno oglądałeś Wściekłego byka?

Adahn

nie ogl;adal skoro tak pier.. bo jak wiadomo De Niro nabral tkanki tluszczowej no ale Tenebros tego nie wie :)

Tenebros

30 kilogramów mięśni w rok ? Chyba na fermie wołowiny xd sorry że odkopuje no ale takie głupoty to mnie niszczą od środka. Trzeba by przybierać 2,5 kg mięśnia co miesiąc przez cały rok, a to jest niemożliwe, no chyba że dla człowieka 1,95 m wzrostu wspomagającego się dodatkowo. Ale takie kilogramy to ludzie przez całe życie budują. I wątpie nawet w to że ktoś dałby radę w rok przytyć 30 kg słoniny, chyba że w jakichś ekstremalnych warunkach typu 10 pizz dziennie

KopsonKrk

Pacz jak technika Chrisa Pratta ;)

goandrewgo_

hmmm.. no to ciekawe jak jest łatwiej przytyć, spaść się jak świnia i ważyć więcej, czy zbudować tkankę mięśniową i również ważyć więcej, trochę głupi jest twój komentarz

użytkownik usunięty
konop720

Przecież De Niro też się spasł do Wściekłego Byka.

Zalać się przy masówie a spaść jak knurek to jednak różnica. ;p

użytkownik usunięty
konop720

Obawiam się, że nie rozumiem pierwszej części zdania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones