Viola DavisI

7,8
38 326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viola Davis

Ilez mozna? Kazdy wywiad to biadolenie o rasizmie. Porownyje sie z innymi aktorkami wytykajac im lepsze zarobki i wieksza popularnosc i twierdzi, ze ona tyle nie zarabia bo jest czarna. A ja twoerdze, ze jest watpliwej urody i ma cialo faceta i nie wyglada atrakcyjnie. Do tego ma brzydka twarz z poteznymi ustami. Jest po prostu brzydka. Nie wiem dlaczego uwaza, ze to kolor skory ma zwiazek z jej zarobkami i popularnoscia. Dlaczego czarni ludzie tak mysla? Rihanna i Beyonce tez sa czarne, a sa na topie bo sa nie tylko utalentowane, ale tez piekne. To samo niegdys z Whitney Houston. A z czarnych aktorek to np uwielbiana i piekna Halle Berry. Nie wiem dlaczego czarni ludzie sa tacy zgorzkniali na punkcie swojego koloru skory, ale zaczyna mnie to denerwowac.
Ta kobieta jest po prostu brzydka i ma sylwetke chlopa, i to ja skresla z wielu rol. Do tego ma tez meski glos... No ale przeciez nie dostaje tylu rol ile by chciala “bo jest czarna”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones