Violante Placido

6,7
941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Violante Placido

to zdjecie jest po prostu koszmarne , zmiencie je przez ona nie byla taka paskudna

tarakatatula

Co fakt, to fakt.
Do tej pory nie znałem tej aktorki (poza tym,iż wiedziałem, ze to córka Michele'a Placido) ale po obejrzeniu Jej najpierw we fragmencie filmu 'Karol-człowiek, który został papieżem' a potem, zaglądajć na Jej stronę dochodzę do wniosku, że nie tylko, iż to zdjęcie z profilu jest koszmarne, ale to naprawdę ładna osóbka :)

użytkownik usunięty
cOOba

W Wojnie i Pokoju byłą piękna, a na tym zdjęciu jest okropna :/

i ma wstrętne odrosty na tym zdjęciu. W Wojnie i Pokoju piękna!

tarakatatula

zdjęcie tragiczne!!! jak można było takie wstawić!!! fuj!!!

rybakow71

Makabra! To pewnie fani Bellucci w obawie przed rosnącą konkurencją ustawili takie zdjęcie.

;)

tarakatatula

no racja i to od razu do poprawy jest świetna ,a tu widzę jak by laska tworzyła ten profil na filmwebie z kompleksami i chciała ją ukazać jak z najgorszej strony ...

krystian9690

System szybkiej zmiany zdjęć na Filmwebie nie działa - co ja mówię - on nie istnieje. Trzeba szukać jakiegoś tajnego konta i może wtedy zechcą słabą fotografię zmienić na lepszą. Na Filmwebie panuje niechlujstwo.

La_Pier

"Filmwebie panuje niechlujstwo" 100 % racji... jak by było inaczej to nie jedni widząc jakąś nie do końca stronka z profilem czy z filmem nie jest uaktualniona to byś zrobiło edycje ,ale żeby cokolwiek coś tu zrobić trzeba mieć masę czasu i cierpliwości ...

krystian9690

W sierpniu sobie rozmawialiśmy. Jest listopad i nic. Nikt nie podmieni zdjęcia na bardziej aktualne. I tak do 2013. Szkoda, bo Viola jest niesamowita. W "Amerykaninie" jest potęgą czystego piękna. Kto widział, ten wie. A kto nie oglądał, niech sam się przekona na własne oczy jaka z niej urodziwa kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones