Violetta Arlak

Violetta Zmarlak

7,3
6 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Violetta Arlak

Właśnie oglądałam "Ranczo" i uwierzyć nie mogę, jak pięknie schudła!

zober1988

Dokładnie. Nie mogę się na nią napatrzeć w Ranczu :) Często jest tak, że po schudnięciu jest się nieco nieproporcjonalnym, bo w którymś miejscu ubędzie więcej, a w innym mniej, a pani Violi ubyło wszędzie w sam raz i ma teraz idealną figurę :)

MsPrevail

Po tym odchudzaniu Arlak wygląda jak mumia. Skóra paskudnie zwisa jej z twarzy.

użytkownik usunięty
Crockett

Rzeczywiście teraz okropnie wygląda. Gdy była pulchniejsza wyglądała super. A teraz ta skóra tak na niej zwisa.

Crockett

Zgadzam się,miała piękne,kobiece kształty, a teraz jakby się "wysuszyła"...

zober1988

no własnie mnie się też nie podoba po tym schudnięciu.... mała główka na długiej masywnej szyi..... brzydko....lepiej było przy tych paru kilo więcej..... poza tym.....uwielbiam ja...!!!

zober1988

Mnie tam się po odchudzaniu nie podoba. Taka zwykła jest. Przed odchudzaniem miała świetną figurę, prezentowała sie super. Teraz to i twarz taka trochę "zasuszona", biust zmalał, brzuch (u niej wygladał super) zniknął, nogi też jakoś gorsze niestety. Uwielbiałem patrzeć na jej pewność siebie, te sceny w urzędzie, owijanie mężczyzn wokół palca, ale najlepsze było jak chyba w 72 odcinku z Lodzia pochaly do biura senatorskiego i zrobiły rozrubę u tego doktora, a później jak gdyby nigdy nic weszła do domu wypila koniak i jeszcze zganila wójta. A po za tym ta sukienka czarna, podkreślajaca biust i nogi.
Teraz też jest ladna ale nie tak jak pare kilo wcześniej.

zober1988

Pani Arlak jest bardzo ładną kobietką. Soczystą i kształtną. Po schudnięciu jej figura wygląda bardzo dobrze ale niestety twarz straciła swój urok i blask. Postarzała się o 10 lat przynajmniej. Szkoda...

zober1988

Za bardzo schudła, przez co oklapła jej buzia i cyc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones