Violetta Villas

Czesława Cieślak

6,9
121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Violetta Villas

Była kobietą fenomenalną, o słuchu absolutnym, talencie wybitnym na skalę światową...
W głowie mi się nie mieści jak taka osoba mogła swój żywot skończyć w tak okrutny sposób...
cyt. z Wikipedii "piosenkarka była zniewolona przez własnego menadżera Andrzeja Sikorę i adwokata Andrzeja Świta", " Przywołano konferencję prasową po wyjściu ze szpitala piosenkarki, zwrócono uwagę, że podczas konferencji prasowej wypowiedzi artystki były kontrolowane i sterowane"
a zmarła w nie ludzkich warunkach pod okiem opiekunki która czekała na jej śmierć i " przyczyną śmierci mogło być zapalenie płuc lub zator tłuszczowy płuc w związku z komplikacjami po złamaniu szyjki kości udowej lewej. 2 lutego 2012 za pośrednictwem Polskiej Agencji Prasowej prokuratura przekazała opinii publicznej pełne wyniki sekcji zwłok, z których wynikało, że nie można stwierdzić jednoznacznej przyczyny śmierci Villas oraz, że do zgonu mogły przyczynić się zmiany chorobowe, zmiany pourazowe oraz urazy klatki piersiowej" została zamęczona i pozbawiona opieki lekarskiej!!!
Taki los spotkał kobietę z tak fenomenalnym talentem... :( :*

SERCE się kraje, że osób za to odpowiedzialnych nie spotkała ZASŁUŻONA KARA!!!

użytkownik usunięty
gosia914

Mnie także bardzo porusza jej nieszczęśliwe życie :'(. Zniszczona kariera, potem choroba i schyłek życia spędzony w tragicznych warunkach, w izolacji od świata, z "opiekunką", która ją zmanipulowała przeciw synowi, zaniedbywała i biła, a jej posiadłość doprowadziła do ruiny. Dlaczego pozwolono jej tak strasznie skończyć, dlaczego nikt jej nie pomógł ..:(

gosia914

Wszystko fajnie pięknie ale mam pytanie apropo tego wszystkiego dlaczego opisuje jak to wygląda z perspektywy pana Krzyśka gospodarka który mamy przed śmiercią nie odwiedzał oraz że go wydziedziczyła z testamentu , oraz może byście chcieli opisać słowa i perspektywę od strony opiekunki Violetty jaki ten jej syn z nią miał kontakty i jak to wszystko wyglądało od strony Eli budzyńskiej która była jej opiekunka oraz przyjaciółka do tego jeszcze pan gospodarek nie wypłacił pieniędzy pani Eli za opiekę do sporządzenia testamentu winien jest milion trzysta tysięcy. Po najniższej krajowej za lata pracy. Jak coś mam namiar na panią ele wiem gdzie przebywa i z nią często rozmawiam jak z koleżanką . Pozdrawiam serdecznie.
Oraz jeszcze jedna kwestia jak pan gospodarek musiał przekupić wszystkich i dopiero po śmierci mamy wytoczyć proces opiekunce podważając testament po jej śmierci że była osobą nie poczytalna na sprawie sądowej nawet nie była przesłuchiwana pani notariusz która sporządzała testament na panią ele a wydzieczyla z niego syna który się niezła nie interesował . Więc tych wiadomości może być dużo woexej na ciekawy artykuł nie wierzycie państwo proszę zapytać w Lewinie Kłodzkim mieszkańców jak Pan Gospodarek ma opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones