Viva Bianca

Viva Skubiszewski

7,7
1 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viva Bianca
evula_2

Irytująca ?! I to strasznie ! Jej australijski akcent działał mi na uzębienie w Spartakusie i kontynuacji. Typowa tępa dzida o włosach blond. I mam gdzieś, że ma polskie korzenie. A propos uzębienia - wszystkie przednie zęby górnej szczęki od jedynki do czwórki wyglądają na sztuczne - wstawiane, nienaturalnie jednakowe. Nie jestem dentystą, ale popularne są zabiegi wstawiania sztuczniaków wśród aktorów - podobnie jak lifting, odsysanie tłuszczu czy inne operacje plastyczne. Ciekawe jak jest w jej przypadku.

corben1

aczkolwiek prezentowała się godnie :) jedna z 'lepszych' aktorek w Spartakusie IMO :)

corben1

i ten fatalny garbaty nos:( to ją naprawdę oszpeca:(

evula_2

ma pusty wyraz twarzy, albo potrafi tak grać ale wydaje mi się to tępa dzida jak napisał corben

evula_2

Irytująca, ponieważ gra taką rolę ;)

wepek

Mnie też wkurza, ale jak pisze wepek, taką przyszło jej grać rolę. I uważam, że stanęła na wysokości zadania. A do uzębienia bohaterów Spartacusa, to każdy ma w ustach "hollywood";)

evula_2

Masz totalną rację!:)Zwykła blondynka i aktoreczka nic nadzwyczajnego:)

MADALENE_filmweb

Zwykła czy niezwykła, ale babeczka seksowna dosyć ;-)

evula_2

Nie jestem ekspertem, ale ta postać miała być właśnie taka irytująca. Według mnie świetnie zagrała i doskonale odnalazła się w tej roli. Irytująca zimna suka, która nie zawaha się przed niczym. Mnie się podoba i to bardzo.

evula_2

Zastanawiam się która nimfomanka przed 30tką (Ilithyia) nie budziła powszechnej irytacji wśród naszych użytkowników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones