Vivienne Jolie-Pitt

Vivienne Marcheline Jolie-Pitt

7,2
265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vivienne Jolie-Pitt

Mam wrażenie, że na buźce dziewczynki widoczne są pewne objawy mongolizmu ... Być może to kwestia nietrafionego ujęcia, ale niestety na innych zdjęciach dziecka też rysują się pewne cechy zespołu Downa. Nie wydaje mi się, aby tak było w istocie, bo rzecz dawno zostałaby już rozdmuchana przez tabloidy, ale nie zmienia to faktu, iż do specjalnie urodziwych dzieci nie należy, lecz o ile (miejmy nadzieję) jest zdrowa, to pewnie się wyrobi :)

PS. Jak można oceniać twórczość czterolatki na 10 i dodawać do ulubionych aktorów biorąc pod uwagę fakt, że dziecko zagrało epizod w jednym filmie, który na dodatek nie wszedł jeszcze nawet na ekrany kin ?

Hellyspring

nie jest urodziwa? O ludzie to Twoim zdaniem jaki jest kanon piekna? Jest prześliczna! Ma idealne rysy i wygląda bardzo uroczo.

kqcha6

Cóż, moim zdaniem ma rysy twarzy charakterystyczne dla dzieci z lekkim zespołem Downa, a nie kieruję się "kanonem piękna" czterolatków...
Wszystkie dzieci w niemowlęctwie wyglądają jednakowo, a do 10tego roku życia są paskudne (ja też byłam; najpierw wyglądałam jak larwa, a potem jak zdziecinniały pomidor, nie ma się co czarować), jednak u tej dziewczynki jest to, moim zdaniem, wyraźnie widoczne. Ale to z wiekiem przechodzi.
Ale nazwać to dziecko "prześlicznym" to gruba przesada.
Jej starsza siostrzyczka była dużo ładniejszą czterolatką, żeby daleko nie szukać.

Hellyspring

Jasne, starsza przypomina chłopaka :D nie rozumiem jak mogą nie podobać się dzieci do 10 roku życia. To najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Są wtedy przesympatyczne i jak nazwać takie dzieci paskudnymi :O no cóż o gustach się nie dyskutuje, jednakże Twojej opinii nie podzielam i nie zauważam u dziewczynki żadnego schorzenia ;)

kqcha6

Schiloh teraz wygląda jak chłopak, bo z niewiadomych przyczyn matka ubiera ja tak odkąd skończyła 5 lat. To dość dziwne.

Pewnie, że to fajny okres w życiu, jednak nie jestem fanką bezzębnych, umorusanych fajtłapek; to naturalne, że dla każdego rodzica taki szkrab jest (a przynajmniej powinien być) ósmym cudem świata, ale osoby postronne zachwytu podzielać nie muszą :)

Hellyspring

Bez przesady, nikt Shiloh nie zmusza do ubierania się jak chłopak. Mówili, że sama chce, więc jej nie zabraniają. Ja też tak miałam, potem mi przeszło. Dobrze, że jej nie zabraniają, bo mogłaby nabawić się tylko jakichś zaburzeń.

Lena_Xxx

Ale ta Vivienne rzeczywiście trochę nieudana... Shiloh od urodzenia była śliczna, ale tej może przyjdzie z czasem, ma kilka zdjęć na których ładnie wygląda. Wydaje mi się, że jest po prostu bardzo podobna do Brada Pitta i nie jestem pewna, czy wyjdzie jej to na dobre xD

kqcha6

Zastanawiam się czy fragment twojego komentarza "nie rozumiem jak mogą nie podobać się dzieci do 10 roku życia" podchodzi pod pedofilię, czy nie.

konradmm

no pewnie. A kto inny przeglądałby profil tak młodej aktorki?

Hellyspring

matko i córko!!!!!!!!!!
jakie objawy mongolizmu?!?!?!!?!?
ile dzieci z zespołem downa widziałaś?????????????????
po prostu zdjęcie jest niefortunne
ale jak będziesz oglądac film to się przyjrzyj.................
ehhhhhhh

mahout

Dla mnie też tak wygląda jak pisze przed przed przedmówca, na moje oko jest to kumulacja małej mamy, która wyglądała podobnie jako dziecko i małego taty, prawdobodonie jednak w przyszłości będzie to łabędź a nie kaczka. Natomiast śmieszy mnie jak zwykle oburzony ton obrońców kanonów piękna. Angelina J. i Brad P. są zwykłymi ludźmi którym się po prostu pofarciło, takich jak oni jest na pęczki pośród 6 mld ludzi. Dziecko wygląda jak wygląda obiektywnie, prawdopodobnie lekarz specjalista myślałby podobnie choć niekoniecznie wypowiedziałby na głos, żadne fochy tego nie zmienią tylko być może czas.

TomekB_filmweb

poza tym jeśli ktoś ma parcie na ekran i wpycha tam swoje 0-letnie dziecko musi być przygotowany na krytykę i kubeł pomyj

TomekB_filmweb

a mnie denerwuje jak ludzie po jednym zdjęciu stwierdzają że dziecko ma mongolizm!!!!

mahout

a ja jestem zaskoczona, że to córka Angeliny grała małą Aurorę :D:D

lilly405

Gdzieś czytałam, że Angelina była tak przekonująca w roli czarownicy, że inne dzieci się jej bały i dlatego jej córka dostała angaż.

marta_wlodarczyk

też właśnie dzisiaj o tym słyszałam. dziwi mnie zatem, że ktoś pozbawiony wiedzy w tym temacie od razu musi wyrzucać "parcie na szkło" itd, jak kolega powyżej. druga sprawa, że mała Aurora była bardzo podobna do starszej, więc nawet dobrze się stało, że to mała Brangelinka zagrała tę rolę :)

antygrafik

Jeśli tak było to przepraszam

TomekB_filmweb

nie ma za co :)

Hellyspring

media.zenfs. com/en-US/blogs/movie-news/6f1e61cb-b67d-443f-9b66-a01fef249326_08_Vivienne_Joli e_Pitt.jpg czy aby napewno?

Hellyspring

jest bardzo urocza! wystarczy obejrzeć Czarownicę i scenę, w której mówi "na rączki" :). oczywiście zgadzam się, że nie należy jej od razu oceniać, chociaż dodawanie do ulubionych to już inna historia.

Hellyspring

jak możesz po jednym nieudanym zdjęciu stwierdzić, że jest "nieurodziwa"?

aaleksaaandraa

No właśnie niejednym. Przewertowałam parę stron w necie i na większości ma podobną minę i rysy twarzy. Widać ją nawet na ułamek chwili w jednym z trailerów "Czarownicy" (całego filmu nie widziałam) i zdecydowanie nie widzę w niej nic uroczego, natomiast wciąż mam nieodparte wrażenie, że coś jest z małą nie tak, lecz, jak mówię, to pewnie tylko pozory i jak stwierdził jeden z przedmówców, zapewne z kaczątka wyrośnie łabędź.

Hellyspring

Wszyscy na Ciebie najechali ale mialem podobne rozkminy po filmie :> pozdrawiam.

Hellyspring

Obejrzyj te zdjęcia tu wręcz ślicznie wygląda. Jak każde (no dobra jak prawie każde) dziecko w jej wieku ma tzn "pućki" czyli pyzate policzki. Ale wyrośnie z tego !!
http://www.x17online.com/gallery/view_gallery.php?gallery=ajolieEXCL042113_X17

diana87

Zobacz jak jej mama wyglądała w młodości a jaką piękną jest teraz kobietą.
http://www.mtv.com/news/1834014/angelina-jolie-shapeshifter/?utm_source=zergnet. com&utm_medium=referral&utm_campaign=zergnet_189867&xrs=mtvnewszergnetext

Hellyspring

Zdjęcie profilowe dziewczynki na filmwebie świetnie oddaje, to co napisałaś. To ekspansywne czoło i te poliki są przerażające...

a co do tego oceniania to faktycznie absurd, ale cóż, dzień bez trolling to wszak dzień stracony. Pozdrawiam

Hellyspring

mam podobne spostrzeżenia- ale jestem przekonana, że to słaba fotogeniczność, w filmie wyglądała uroczo ;)

Hellyspring

Tez tak myslalam, gdy pierwszy raz ją zobaczylam, ale pozostale dzieci Angie i Brada tez cos takiego w sobie mają - to ze wzgledu na to, ze są podobne do Pitta, a on, gdy byl młodziutki, mial w swoich rysach właśnie coś takiego "dziwnego". Podrosną i dopiero wtedy wybuchną urodą, dzieci bardzo sie zmieniają, wiadomo.

Hellyspring

Po prostu zdjęcie jest do bani:) Oglądałam Czarownicę i w żadnym wypadku nie wygląda jak dziecko z Zespołem Downa. Ale muszę przyznać, że z tego beznadziejnego zdjęcia można wysnuć takie wnioski. Być może zdjęcie takie wyszło, bo mała ma dosyć okrągłą twarza, taki mały Pitt:)

Hellyspring

Ja również odniosłam takie wrażenie. Nie jesteś sama ;) To wcale jej przecież nie urąga, nadal może być śliczna. Dzieci z mutacją tego chromosomu są jeszcze bardziej wrażliwe na otocznie. Scena z Angeliną była taka prawdzia! Pomyślałam sobie wtedy, że Angelina powinna zagrać ostrzej, i chociażby głośniej krzyknąć na malutką Aurorę w Maleficent, ale która matka krzyczy do własnego dziecka w ten sposób?

Vicky_Hamilton

A to tylko pokazuje, że Angelina jest przede wszyskim matką, a potem aktorką. Postawa godna podziwu. :)

Vicky_Hamilton

A spostrzegawczym kinomaniakom zawsze będzie coś w tej scenie nie pasować.

Vicky_Hamilton

Wybaczcie, że w tylu postach napisałam moją wypowiedź, ale z jakiegoś powodu Regulamin Serwisu nie zezwalał na udostępnienie jej w jednym. Dziwne, orientuje się ktoś może dlaczego?

Hellyspring

Ja sie zastanawiam nad choroba, ale nie tej malej, ale twoja....

LiLieNNetH

To moge Cie zapewnic, ze mozesz sie zaczac zastanawiac czyms innym.

Hellyspring

Nie bede cie hejtowac :) choc sama wkladasz mi bron do reki.... :)

Hellyspring

Hahahaha! Przecież ona wygląda dokładnie tak jak Shiloh kilka lat temu ;) Pucołowate poliki i duże usta to nie jest powód żeby doszukiwać się chorób genetycznych :) Knox też jest do nich podobny - cała trójka 'poszła' w ojca. Nie uważam ich za wybitne dziecięce piękności, ale jestem przekonana, że za kilka(naście) lat zdecydowanie będą błyszczeć pod tym względem. Odpowiadając na pytanie: jestem przekonana, że NIE jest chora :)

Hellyspring

ha ha, miłośnicy pucułowatych policzków zjedli Cię w komentarzach :))
ale ja za każdym razem kiedy widzę zdjęcia tej dziewczynki mam wrażenie, że ma zespół downa, a u jej brata bliźniaka to jest nawet bardziej wyraźne.
podejrzewam, że to taki typ urody, bo już by huczało od plotek, ale jednak coś w tym jest skoro więcej osób dostrzega...

ps. co do "wyjątkowej i niesamowitej" urody dziewczynki, to w show biznesie jest z setka ładniejszych dziecięcych aktorek.

Hellyspring

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=28285, Viv to śliczna i mądra dziewczynka, nie rozumiem skąd u ludzi tyle jadu , ktoś normalnie po ludzku zadaje pytanie a robi się wojna, pozdrawiam.

Hellyspring

kiedys nazywali rzeczy po imieniu dzisiaj nauka zidiociala, nawet chyba wy nie macie zwojow na zrozumienie o co cnodzi w mongolizmie a chodzi o eksperymenty na bialej rasie przez ufo a dokladnie ksiezycowych szarakow (grey alien), ktorzy porywaja nas na eksperymenty genetyczne, przewaznie polegajace na dodawaniu swoich genow do naszych, ta droga powstala skundlona rasa mongolska(azjaci), rasa szarakowa jest niekompatybilna z nasza stad tyle bledow genetycznych u azjatow i u nas po gwaltach najazdow mongolskich na nas, geny z gwaltow azjatow na nas powoduja u nas mongolizm okulary wady rozwojowe plaskostopie plaska czaszke z tylu badz z przodu dlugi tulw krotkie nogi lysienie przestepczosc tj brak empati, niski badz mamuci wzrost bezplodnosc brak kobiecych biustow bioder itd itp, w sumie kazda dysfunkcja to dzielo szarakow a pozniej ich gmo azjatyckich bachorow, rasa zydoarabska jest tez pochodzenia mongolskiego stad maja tyle chorob i niestabilnej agresywnej mentalnosci wiecej na sympan u o

Jam_Pan

uuuu rasista i troll, Azjatka cie rzucila ziom?

Hellyspring

Ona nie, ty tak.

Hellyspring

to samo pomyślałem,że chore a tu po prostu fota jakas uposledzona xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones