Władysław Sikora

7,8
58 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Władysław Sikora

TAAAAk o niego właśnie mi chodzi, i nie wyjeżdżać mi tu ze starszymi panami(którzy oczywiście są genialni), albo Zenonem(który oczywiście jest genialny) dopóki nie zobaczycie co nasz pan Władek zddziałał na polskiej scenie kabaretu!!!!! Zastanawia mnie dlaczego tak mało ludzi o nim słyszało, 23.12.2005 na tvp2 był program poświecony "Zielonogórskiemu zagłębiu kabaretowemu" i nie było ani słowa o naszym Władysławie który jest założycielem "ZZK" (można poczytać o tym w wikipedii)

Pan___Kracy

Eee nie przesadzajmy, ludzie słyszeli tylko akurat w Polsce wiekszym szacunkiem obdarza się jakieś miernoty ...nie wymienię żeby nikogo nie urazić ;)

Zagadzam się, że jest genijalny, aż dziwne ze na początku nie grywał z Potemami tylko chował się za kurtyną.

użytkownik usunięty
Pan___Kracy

Najlepszy humor i najlepsze sceny kabaretowe, jak dla mnie, zawsze wychodziły spod ręki tego człowieka. Chylę czoło przed mistrzem...

Pan___Kracy

Tylko szkoda, że tak rzadko na scenie się pojawia ;) Oglądając "Dzikie muzy" konałem ze śmiechu na skeczach z jego udziałem.

Pan___Kracy

Sikora jest super! Oglądałam chyba wszystkie programy kabaretu Potem (na pewno wszystkie wydane na DVD) i po prostu go podziwiam. Cudowne poczucie humoru, worek tekstów bez dna, człowiek-orkiestra. Nic dodać nic ująć, po prostu respect :D

Pan___Kracy

Facet na swój sposób jest geniuszem. Szkoda, że nie będzie miał szczęścia tyle, co Bareja którego publiczność tak uwielbiała, że nawet wielcy zaczęli sobie o nim przypominać. Wielkość Sikory jest bezdyskusyjna, a wśród moich znajomych nie wielu ma pojęcie kto to jest (mimo mojej działalności edukacyjnej :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones