Wacław Kowalski

8,2
18 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wacław Kowalski

który lepszy??? bo według mnie wacław kowalski...

blazej138

Myślę, że obaj byli genialni i świetnie się uzupełniali.

Markos_

Również tak uważam, jednak dla mnie odrobinę lepszy był p. Kowalski. Zdecydowanie najlepszy Polski aktor wszechczasów :)

blazej138

Jaką komu rolę dali tak zagrali ale lepszą rolę dostał Pawlak czyli p.Wacław Kowalski

blazej138

na to pytanie ciężko odpowiedzieć, ale myślę że obaj to aktorzy przez wielkie A

maciekd_filmweb

oby dwaj.

blazej138

Jak można ich porównywać? Dwaj aktorzy, dwie inne role, zupełnie inne postacie...Wacław Kowalski jako Kazimierz Pawlak- mały, prędki, popędliwy, niecierpliwy, wybuchowy, Władysław Hańcza jako Władysław Kargul z kolei duży, powolny, spokojny, łagodny. Obu łączyło za to świetne poczucie humoru, bo obaj zagrali rewelacyjnie, uzupełniając się nawzajem i pokazując fenomenalny talent komediowy, ale i dramatyczny.

Morska_Bryza

Obaj świetni nie mozna indywidualnie oceniać. Czy można sobie wyobrazić dzisiaj remake Samych Swoich. Kim obsadzić z dzisiejszych gwiazd te dwie role, ciężka sprawa.

syriuszfalcon

Znając obecna sytuacje panującą w polskim kinie obawiam się ze w remaku Pawlaka by zagrał Karolak a Kargula sam nwm kto Adamczyk albo jeden z Mroczków pewnie...

dj_carlos

I dlatego nie robią remaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones