Waldemar Bujak

6,2
5 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Waldemar Bujak

O tym chłopcu zrealizowano poruszający dokument Fortuna Walka z 1985 roku,gdzie pokazano jego rodzinę,wieś,trudne dzieciństwo we wiosce pod Grójcem.Ciekawe co dziś robi ten chłopiec,który choć przez chwilę w szarym życiu otarł się o wielki świat filmu

thanau

Witajcie!Poruszyło mnie to jak sie wypowiadacie o moim wujku czyli Waldku Bujaku!!Jak mozna byc taki beszczelnym?Jak mozna pisac takie bzdury na moja babcie ogolnie na rodzine??A najbardziej poruszyło mnie to ze piszecie FORTUNA WALKA jaka on miał fortune po zagraniu w filmie dostal głupi ROWER owszem obiecywano babci i Waltkowi świetej pamieci duzo a skonczyło sie na ROWERZE głupim rowerze!!! I na doklatke wypisujecie takie bzdury na temat rodziny jakie on miał trudne dziecinstwo??Ciekawa jestem jaka ta rodzine pokazaliscie???Bo jak z babcia rozmawiałam to powiedziala ze poza kamerami zle go traktowaliscie!!!Powroce jeszcze do dziecinstwa.Dziecinstwo miał jak kazde dziecko mieszkał na Pelinowie mial tam duzo kolegów!I wcale nie mieszkal w wiosce jak to piszecie pod Grójcem czyli pewnie chodzi wam o Błędów nie on w Błędowie nie mieszkal!!Tam miała tylko jego babcie a moja bra babcie!Jestescie jeszcze nie poinformowani ze Waldek nie zyje od 23lat??W jakim szary zyciu otarl sie o wielki swiat filmu.Babcia tylko jest zalamana jak onisujecie jej syna!Teraz zostały jej tylko zdjecia z filmu! Jesli ktos wie cos o tym wiecej tylko prawde tp prosze pisac na e-mail magdare21@wp.pl

thanau

Waldek! Znaliśmy się choć był ode mnie sporo młodszy to na na ul. Poprzecznej w Błędowie - 800 os. (to ta "wioska" pod Grójcem, w której jest 11 ulic. W Pelinowie tylko jezdnia przelotowa - 82 os.dla porównania.) nie miało w ogóle znaczenia przy zabawach których dziś mało kto zna - zabawa w chowanego, gąski do domu i inne. W sumie wtedy bawili sie wszyscy, którzy chcieli. W dobie kiedy nie było komputerów to było normalne. Zabawy trwały do zmroku i było zawsze super!. Trudne dzieciństwo? hmmm wszyscy takie mieli. Wtedy dzieci pracowały na polach pomagając rodzicom, a po południu wiadomo czas wolny to sie spotykaliśmy na "poprzecznej" Powracam jednak do osoby Waldka. Z miłą chęcią obejżał bym ten film dokumentalny "Fortuna Walka" i jestem ciekawy w jakim stopniu jest dokumentem a w jakim zwyczajnym blefem, który miał tylko przynieść korzyści autorom. Juz w samym filmie "Grzechy dzieciństwa" wykorzystano Walka tj. W tamtych czasach stanąć przy boku aktora(ki) to było CUŚŚŚ i dorośli statystowali za symboliczne sumy albo za darmo byle sie utrwalić na taśmie filmowej. No i wtedy dostać rower to tez było CUŚŚŚ. Dlaczego twierdze że Walka wykrzystano bo własnie wykorzystano naiwność jaka wtedy była nie tylko u dziecka. Walek rzeczywiście jak na amatora zrobił WIELKĄ ROBOTE! na miare zawodowego aktora!
Szkoda ze dziś już go nie ma wsród zywych - To był fajny chłopak i młodszy kolega! Nie rozumiany przez wielu, w tym najbardziej przez uwczesną nauczycielkę biologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones