Waldemar Obłoza

8,1
2 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Waldemar Obłoza

Właśnie jestem po Pana wywiadzie z Andrzejem Sołtysikiem. Był Pan na warsztatach u mnie w podstawówce w Ursusie odgrywaliśmy scenę "cwaniaka który zna sztuki walki i przestraszonego jego kumpla, którego chce dojechać kumpel z klasy-oczywiście urotowalem kolegę!"pochwalił mnie Pan ze było świetnie-autentycznie. Jako małolat byłem zdziwionymy, że ktoś na warsztatach w mojej szkole, potem jest w reklamie lotto (chyba)bo minęło kupę lat mogę nie pamiętać dokładnie. Nawet kilka razy jechaliśmy szynami 25 przez Poniatoszczaka, wtedy grał Pan cwaniaka w Miodowych, z tym charakterystycznie schowanym karkiem i arbuzami pod pachami, ale zabrakło mi odwagi,albo nie chciałem zawrać gitary, bo i tak pewnie nie pamięta Pan tego; czego żałuje, że nie przybiłem chociaż piątki. Nie oglądam żadnych seriali, ale wystarczyło kilka kadrów i wiedziałem, ze to Pan. Na 100 procent nie byłem pewny, ze to Pan odwiedził szkole nr 4, ale dzisiaj usłyszałem, że Ursus nie jest Panu obcy:) zapraszam na kawę KONIECZNIE ulice obok szkoły nr4. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości i sukcesów zawodowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones