Waldemar Obłoza

8,1
2 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Waldemar Obłoza

Nie potrafię sobie wyobrazic pana Waldemara jako np. ułożonego biznesmena. KURSKI 4EVER!!!!!!!!!

Wally_Spokotyp

hahaha ja tez !!! nigdy nie zapomne jego slynnych stalych textow "strzaleczka sasiady" i "w morde jeza" haha rewelacyjnie pasowal do roli takiego milego kryminalisty i zawsze bedzie on dla mnie kurskim w morde jeza chociaz takze super gra w "na wspolnej" w ogole to jeden z najfajniejszych i najlepszych aktorow

Wally_Spokotyp

W morde jeża sąsiad...

W miodowych latach był po prostu rewelacyjny. Szkoda że teraz gra tylko w jakimś marnym TVNowskim badziewiu.

użytkownik usunięty
lukasz_8910

Tak w miodowych latach niezastąpiony za to go lubię :)

Jeszcze jak piosenkę pisał coś leciało: " To jest jak wysoka wieża, takie życie w mordę jeża" czy jakoś podobnie jak to słyszałem to lałem ze śmiechu :D

no, to było swietne ;DD
"Pod celą, pod celą poezje się mielą... gdzie Rawicz gdzie Wronki..." ;D
uwielbiam go w tym serialu - jest najsympatyczniejszym kryminalistą jakiego można sobie wyobrazić ;D

ItsJustMe

:D rewelacyjny! za tę jedną rolę i zagranie jej w tak mistrzowski sposób ma u mnie max-a ocenę! jako Kurski zasługuje na Oskara!

bruce1940

"Co te gały w mordę jeża wywalacie? normalna chawira nie?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones