Walt Disney

Walter Elias Disney

7,3
4 372 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Walt Disney

Czy ktoś pamięta film z wytwórni Disneya, który w starych dobrych czasach TVP puszczała w ramach niedzielnego "Kina familijnego". Był to film o zatopionym w rzece dzwonie, którego pilnował krokodyl. Bardzo mi się podobał, ale nie znam tytułu...

turtom

jedynie co mi się kojarzy to Piotruś pan i tyle :P ale nie jestem pewna... :/

my00askim

Witaj.
Dziękuję, ale nie chodzi o "Piotrusia Pana". To był film o zwykłej amerykańskiej rodzinie z południa USA, która mieszkała w pobliżu bagien. To pamiętam, krokodyla i ten dzwon...
Pozdrawiam

turtom

I co znalazłeś ten serial o krokodylu i dzwonie, bo ja też go szukam

white_man

Witaj white_manie. Niestety nie. Czekam może ktoś sobie coś przypomni i da znać. Jeśli znajdę tytuł to tylko przypadkowo, ale odezwę się na bank. Pozdrawiam. PS to nie był serial, ale pełnometrażówka.

turtom

Dzięki. Z tego co ja pamiętam to był Australijski serial. 100%

white_man

Może masz rację... To było tak dawno, że mogę się mylić. Jeśli to jednak serial, to źle szukałem. Dzięki.

turtom

Sam pamiętam ten film, szukałem i szukałem...i oto czego się dowiedziałem. Film został nakręcony w 1971r. Przez W.Disney'a ukazał się w serii : "Wonderful world of disney". Tytuł pierwszej części to "Bayou Boy", drugiej "The Boy from Dead Man's Bayou".

KyROS

"the boy from dead man's bayou"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones