Walt Disney

Walter Elias Disney

7,3
4 365 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Walt Disney

jak bylam mala ogladalam bajke o dwoch kapeluszach damskim i meskim. nie pamieytam tytulu a nigdzie nie moge znalezc. Moze ktos z Was pamieta?

dawidowskajoanna

Wiem o jaką bajkę Ci chodzi! Tyle że to był krótkometrażowy filmik w jednej Wieczorynce. Tytuł chyba brzmiał "Ballada o dwóch kapeluszach", ale ręki za to nie dam.
A ta bajka jest bardzo ładna ;) Pamiętam, że te kapelusze były w sobie zakochane, jednak los cały czas je rozdzielał, ale na końcu jednak się połączyły na głowach koni ;)
Jeśli to ta bajka, to mam nadzieję, że ją znajdziesz. Ja ją mam w swojej kolekcji kaset VHS, więc niestety Ci jej nie moge przekazac, bo nie mam sprzętu. Powodzenia ;)

dawidowskajoanna

Witam.To czego szukasz znajdziesz na YouTube pod nazwą Johnny Fedora & Alice Bluebonnet.Pozdrawiam!

pawel180575

dzieki Tobie znalazlam te bajke a szukalam jej od lat! Dziekuje!:)

pawel180575

Ja również dziękuję bardzo!!!!:-)To bajka z mojego dzieciństwa.

magdalena_w

Jeśli to jest bajka Twojego dzieciństwa to mam dla Ciebie dobrą radę: wyszukaj w Google "Zakochany Świat Walta Disneya" i dopisz nazwę znanego portalu, którego nazwa kojarzy się z małym gryzoniem (nie mogę użyć jej ze względu na ewentualną blokadę wpisu). Jest to seria krótkometrażowych animacji Walta Disneya, która powstała z okazji Walentynek w latach 80-tych, jako "wizytówka" dorobku artystycznego wytwórni. W polskiej telewizji była emitowana w Wigilię 1991 roku. Lektorem jest stary, dobry Zdzisław Szczotkowski, który dawniej czytał największe produkcje Disneya. Przywołuje to wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa - Johnny Fedora and Alice Bluebonnet jest ostatnią bajką znajdującą się w części trzeciej tej serii:-) Pozdrawiam!

wurtz

Pamiętam.... Coś cudownego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones