Wei LoI

6,4
95 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wei Lo

"Wielki szef" z Brucem Lee.

Swoją drogą niezła fota...

Rob_Rock

"Wściekłe pięści" były lepsze.

robert2207

To ten gościu nasyłał na Chana mafię?

karoman4

Całkiem możliwe.

robert2207

Na to wygląda, bo był reżyserem Nieustraszonej hieny 2.

karoman4

Jak to nasłał mafię na Chana? Naprawdę?

mativandamme

A no tak było. Poszło o drugą część ''Nieustraszonej hieny''. Doszło nawet do tego, że w efekcie, Jackie opuścił Chiny na jakiś czas.

karoman4

A ta mafia mu coś zrobiła? A Wei Lo został ukarany przez policję?

mativandamme

''Doszło nawet do tego, że w efekcie, Jackie opuścił Chiny na jakiś czas.''

Czy wynikły z tego jakieś konsekwencje prawne wobec Wei Lo, to nie wiem.

karoman4

Poprztykali się

giovanni50

Mieli o co. Chan był niezadowolony, że wykorzystano jego nazwisko w filmie, w którym pozlepiano sceny z pierwszej części filmu. W "Nieustraszonej hienie 2" Chan pojawia się oryginalnie w kilku pierwszych scenach tegoż filmu, a w pozostałych minutach pojawia się już jego dubler, a sceny walk z udziałem Chana pozlepiano z pierwszej części "Nieustraszonej Hieny". Dodam tylko, że głównym reżyserem pierwszej części był Jackie, a drugą dopiero zajął się Wei Lo.

karoman4

Skąd Ty to wiesz ??

giovanni50

Po pierwsze oglądałam te dwa filmy, a po drugie, interesuję się Chanem i jego filmami zwłaszcza tymi rodem z Hongkongu. xD

karoman4

Ja też te filmy oglądałem
Sporo filmów z JC oglądałem 59
Tak czekam na Klasztor Shaolin może kiedys pokażą :)

giovanni50

Odbiegając trochę od tematu, wiesz może gdzie znajdę wszystkie odcinki "Dragon Balla"? Nie do pobrania tylko, żeby obejrzeć online. Wątpię, żeby na anime shinden były wszystkie - 509 odcinków - oni chcieli chyba dogonić "Modę na Sukces".

karoman4

Nie mam pojęcia niestety
Kasiu jak to jest tyle stacji tv i nie ma co oglądać

giovanni50

W wakacje najlepiej oglądać polsat - zaliczysz wszystkie odcinki Dlaczego Ja, Trudnych Spraw i Malanowskiego. xD Szczerze, ta stacja powinna zwijać manatki.

karoman4

Dobre filmy można znaleść na TVN7 od czasu do czasu też na Pulsie i Stopklatce

giovanni50

Wiem, widziałam ramówkę tvn7 i rzeczywiście ta stacja ma jeszcze klasę.

A Dragon Balla znalazłam jednak na anime shinden. Wszystkie odcinki są, także będzie gdzie odświeżać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones