Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Weronika Rosati wystąpiła jeszcze gościnnie w serialu " Supernatural" sezon 11 epizod 14 :)

el_monia

No właśnie oglądamy z mężem i się zastanawialiśmy czy to ona.

el_monia

Tak myślałam że to Ona! :D

el_monia

Super! Kibicuję jej, mam nadzieję, że będzie co raz bardziej rozpoznawalna w środowisu filmowym w L.A. i może kiedyś zostanie główną bohaterką jakiegoś serialu albo zagra w jakimś kasowym filmie jedną z gównych ról. Alicia Vikander ze Szwecji robi karierę, jest nawet nominowana do oskara, czemu naszej Weronice miałoby się nie udać?

el_monia

Jestem właśnie po tym odcinku, chciałam się dowiedzieć więcej o tej aktorce i trafiłam tutaj. Miła niespodzianka, że jakaś Polka próbuje się wybić w USA. Życzę jej powodzenia ;)

el_monia

To już kolejna polka, która zagrała w tym serialu :)

Asia05

Akurat chyba też w tym samym sezonie :d albo w 10( nie jestem w stu procentach pewna)
Iza Miko była zmiennokształtną:D

el_monia

Wypatrzyłem ją jeszcze w ,,Detektyw'' HBO s2e2

Michal_Falk

tak, min. plywala tez w basenie w Californications (nie ma przypisu w filmweb) juz wtedy dosc ciezko bylo ja poznac, jest jeszcze mloda ale cos z tymi operacjami nie wyszlo bo postarzaly ja zamiast odmlodzic.

Alamar

O piekna dziewczyna .

dejwid28

Ma piękne stopy jak moja stryjenka

el_monia

Właśnie oglądam ten odcinek i muszę przyznać że szkoda że to tylko epizod

anjia25

Ja też. Postać miała potencjał. Szkoda.

el_monia

Luck serial Weronika Rosati leży na łóżku ma gołe piersi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones