Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes
prof_mateusz27

Blade - zdecydowanie jedne z najlepszych filmów z nim :)

prof_mateusz27

Champion i blade.

Cobain96

Z wszystkich które widziałem z nim to chyba Sugar hill. Ciężki dramat a liczyłem na luźny film o dragach naprawdę polecam.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Mi najbardziej przypadły wszystkie filmy, ale te godne uwagi to PASAŻER 57, BLADE TRYLOGIA, CZŁOWIEK DEMOLKA,
STREFA ZRZUTU......no dobra wystarczy bo wpiszę wszystkie :)
Pozdrawiam ;)

te 3 pierwsze oglądałem ale oglądnę se STREFA ZRZUTU Dzięki :)

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Strefa zrzutu polecam, świetnie zagrał w tym filmie :)

prof_mateusz27

Snipes był dobry we wszystkich filmach w jakich wystąpił nawet jeśli film był gniotem to i tak był ciekawy ;)
Pasażer 57 był najlepszy wg mnie, nie rozumiem czemu Jason Statham nie gra dziś w podobnych filmach... a więc Pasażer 57, Biali nie potrafią skakać - ale to bardziej dla fanów koszykówki, Pociąg z forsą (milion razy wałkowany w TV pewnie każdy go zna na pamięć ;)), Strefa zrzutu, Wydział pościgowy (niejako kontynuacja Ściganego z Harrisonem Fordem, są te same postacie), Blade ale tylko 1 część jest dobra, reszta średnia, Champion był do d... ;) chyba 7 sekund z nim widziałem, film na rynek dvd, też był ok i Strzelec wyborowy też go można wciągnąć

luki29

dzięki

prof_mateusz27

Bardzo dobry jest film pt: "Fan". Razem z De Niro wykreowali tam ciekawe postacie.
Polecam :)

XxXxxEVeRaxxXxX

zgadzam się :)
Ciekawy Film(to nie jest film akcji)

Th1natos

Otóż to. Przedstawiony tam problem jest naprawdę godny uwagi bo dość realistyczny..

prof_mateusz27

ja również polecam "Człowieka demolkę" swoją rolę zagrał tam kapitalnie :D

prof_mateusz27

Człowiek demolka, Blade, Gra śmierci, Pasażer 57, Champion

prof_mateusz27

New Jack City ,Sugar Hill,Wschodzące słońce,Morderstwo w Białym Domu,

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

W Blade fenomenalny, nikogo innego sobie nie wyobrażam w tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones