Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes

Słuchajcie jak by miał powstać film o "2pacu" (naprawdę dobry) to kogo byście chcieli zobaczyć w roli Tupaca ?? Ja zawsze uwarzałem że Wesley Snipes ma coś z 2paca i pasuję do jego roli :) a wy ??

gallanonimmm

cos ty. Do roli tupaca nadałby sie ktoś ktoś młody np. mos def czy coś w tym stylu

gallanonimmm

stanowczo za stary

gallanonimmm

O 2pacu snipes mógłby być nadał by się a sadzę ze Michael jai white z czempiona 2 pasował by idealnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
amandaa9977

może Don Cheadle za 2paca?

użytkownik usunięty
Savior1994

O, właśnie!

gallanonimmm

nie wiem czy obecnie jest jakiś aktor, który byłby w stanie odegrać taka rolę. Nawet nie chodzi mi o wygląd, raczej o zachowanie i 2packowy styl "ThugLife" usmiech i ten charakterystyczny śmiech połączony z agresją.
Kocham Tima Rotha za fantastyczna gre u boku 2paca w Klinczu. Jeden z moich ulubionych filmów ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
justyna55

Najlepszy byłby Bieber do tej roli. Takie samo dno jak tupac.

balech

balech
najlepiej byś ty grał jak byś mu tam lodził ty thebillu

gallanonimmm

a kto to jest dupak?

gallanonimmm

Ma powstać film o jednym z najsłynniejszych rasistów świata? Ojciec tego szczupaka parkura był nawet głową organizacji rasistowskiej Czarne Pantery (teraz niby już nie są rasistami ,ale to tak samo jak współczesne KKK).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Może sam Tupac w roli Tupaca? Podobno żyje :)

marcin261287

tupaci to ja kupuję na weekend by się podchmielić troszkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones