Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes

mam pomysł na Blade'a 4. Blade na początku 4 częsci ucieka przed policją i niestety ktos
go łapie, może jakas nadgorliwie ambitna młoda policjantka, Blade trafia do więzienia a
tam... same wampiry :-) no i jazda :-) jego reputacja by sie nieco odbudowała coś jak Mickey
Rourke w Zapaśniku, troche z filmu troche z życia, policjantke mógłby przemienić potem w
wampira ale to mało istotne, mam nadzieje że to więzienie nie zmieni go na złe, mam tu na
myśli wizerunek, zachowanie sposób bycia itp itd i oby mu sie nie schudło bo będzie lipa

użytkownik usunięty
luki29

ale on tam tylko trafił za podatki pewnie ma oddzielną celę strażnicy go lubią a więżniowie proszą go o autografy xD Spokojnie jak wróci to na pewno nakręci super film jestem tego pewien :) Pozdrawiam

w sumie rzeczy gdyby nie to więzienie to pewnie też by dostał propozycje do zagrania w Niezniszczalnych,
mam nadzieje że sie nie postarzeje przez ten pobyt,
kiedyś jakieś ploty gdzieś wyczytałem że chcieli nakręcić prequel Blade'a z Michael'em Jai White ale chyba ten pomysł już jest nieaktualny?

użytkownik usunięty
luki29

Michael Jai White był by idealny moim zdaniem do roli Blade bo jest świetnie wysportowany nawet lepiej niż Snipes . A z tym filmem to pewnie plotki a szkoda

miał zagrać jego młodszą wersje ale chyba zbyt dobrze jest zbudowany do tej roli, musieli by wziasc jakiegos młodszego, z tego co pamietam to w tym newsie było coś o tym że po Blade 3 miał powstać serial, i ta dwójka (Ryan Reynolds, Jessica Biel) mieli zagrać w nim głównej role (dziwny pomysł jak dla mnie) ale chyba z tego pomysłu zrezygnowano bo powstał inny serial, ja go nawet nie widzialem wiec nic o nim nie wiem, pozdr.

użytkownik usunięty
luki29

To prawda podobno powstał serial w którym główną rolę zagrał raper Sticky Fingaz to nie był dobry pomysł , ale serialu nie widziałem

luki29

blade 4 z taka fabula to bylby mega gniot...
podobny zabieg zastosowali w green street hooligans, nie bylo pomyslow sensownych wiec wrzucili bohaterow do kryminalu i juz
wsumie i tak w blade nie bylo ciekawej fabuly wiec rownie dobrze moze jej nie byc prawie wcale ak jak ty proponujesz
rozumiem ze wylaczymy tez logike i poprostu skupimy sie na akcji?

nie potrafie sobie wyobrazic sensownego wyjasnienia dlaczego ktos taki jak wampir mialby dac sie zamknac w kryminale i tam siedziec? no bo w jaki sposob? przestraszylby sie ze do niego celuja? no a do tego jeszcze ma byc ich tam pelno?
chcociaz wsumie wampiry w blejdzie to tylko takie tanczace miesko do kopania przez blejda i nie blyszcza inteligencja no ale jednak
no a blejd jakim cudem dalby sie zlapac i zamknac i to jeszcze jakiejs mlodej policjantce? wydawalo mi sie ze jest mega wymiataczem i ogolnie to setki razy naparzala go armia wampirow wiec co mu moze zrobic policja?

El_Magiko

masz na myśli Green Street Hooligans 2? Ja jej niestety nie widziałem, nie chodzi o to że miałby cały czas spędzić w więzieniu bo to by było pewnie nudne, dajmy na to, Blade już raz dał się złapać w 1 części, np. ktoś go trafia, jeden z policjantów, kieruje nimi jakaś młoda ciemnoskóra laska, np. Naomi Harris (ta co zagra Money Penny w nowym Bondzie za rok) bardzo ambitna, oczywiście po czasie zdaje sobie sprawę że źle zrobiła albo że ktoś się nimi posłużył itd itd, typowy schemat filmowy, Blade trafił do więzienia, w dzień wszystko było okey, ale w nocy... wiadomo, i ucieka stamtąd mając na celu wyjaśnić sobie porachunki z tym kto go tam umieścił, np. Pani sędzia hehehehe albo jakiś burmistrz miasta który jest szefem jakieś następnej tajemnej organizacji wampirów, i zarówno losy życiowe Snipes'a i filmowe Blade'a nakładają się na siebie i pokrywają a po drodze sama rzeźnia

luki29

oczywiście policjantce dzięki której (jej i jej załodze) został złapany coś się po drodze dzieje, napada ją wampir i jest umierająca, Blade ją ratuje i robi z niej wampira, po drodze jakaś scena miłosna, jakaś ostra jak się.... wampiry, jakieś efekty np. na wyobraźnie, jak wygląda umysł wampira gdy się, co się dzieje, gdzie ucieka myślami, coś jak na przykład motyw w filmie Cela z Jennifer Lopez która się wkrada do umysłu tego porywacza, takiego czegoś nie było w kinie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones