William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

Trzeba powiedzieć, że Williamowi Levyemu nie da się odmówić urody. Co prawda to nie mój typ, ale fakt jest przystojny. Ale na wyglądzie, mój zachwyt nad nim się kończy. Jako aktor....sorry dziewczyny....słabizna !!! Powiecie, że czego sie spodziewam po kimś kto gra, tylko typowych latino-amancików. Ale znalazło by się kilku, jeśli nie kilkunastu aktorów telenowelowych, grajacych lepiej od niego. Widać, że żadnej szkoły aktorskiej nie ukończył.....a jeśli tak....to była ona bardzo kiepska. Gra w meksykańskich telenowelach, nie wymaga wiele wysiłku. Spośród wszystkich krajów produkujących ten gatunek, telenowele z Meksyku mają najbardziej banalną fabułę i płytkie postacie. Postacie w które wcielał się William, są dość mało skomplikowane, łatwo się w nie wczuć i jeszcze łatwiej zagrać. Ale on, nie potrafi tego....może inaczej....żadko mu to wychodzi. Gra plastikowo, sztucznie. A na końcu cała ekspresja jego postaci, jaka by ona nie była, sprowadza się do dziwacznych gestów, wzdychania, robienia maślanych oczu i umęczonej miny. Jego ocena na filmweb....powalająca.....9,1.....jeśli się utrzyma....wróżę 1 miejsce w rankingu aktorów. Tylko czy to miejsce, należy się komuś kto, nie jest nawet w pierwszej 10 najlepszych telenowelowych aktorów ? Widać, że jego wysoka ocena jest uwarunkowana, wyłącznie wyglądem, który przyciąga na jego stronę napalone nastolatki i nakładnia je do wstawiania mu wysokich ocen i wdać dziewczyny, które walą mu 10/10 za kiepską rolę, mdłego kochasia, Juana Miguela w "Nie igraj z aniołem". A potem widzi sie posty...."Jest super aktorem bo jest idealnym facetem, ciacho, ma takie długie ładne żęsy." Ja osobiście nie podzielam tego zachwytu nad jego umiejętnościami, bo bądźmy szczerzy ma je marne. Tak wysoka ocena to chyba jakiś dowcip dziewczyny :) ?

użytkownik usunięty
christinearron

Aktorem może i nie jest dobrym ale na modela by się nadawał, świetnie sprawdził się w nowym teledysku Jennifer Lopez "I'm Into You".

Gdyby popracował nad swoją grą, ale niestety woli iść na łatwiznę. Taki aktor, preferujący tanią sławę z niego.

christinearron

natalia3153 po co twożyłaś nowy temat ? Wystarczyło napisać pod moim. Podaj jakieś kontrety na potwierdzenie tego co napisałaś. A nie jakieś żalowe teksty w stylu.....jest świetnym aktorem, tylko cholera wie dlaczego?.....jest najlepszy, tylko niewiadomo z jakiego powodu?

christinearron

Jego gra faktycznie nie należy do mega ciekawych, ale na amanta się nadaje :D

maitee

Ja bym go chętnie zobaczyła wreszcie w jakiejś negatywnej roli. Może przy niej by się wykazał ?

christinearron

Typowy aktor telenowelowy - świetna aparycja to główny powód dlaczego jest taki rozchwytywany. Mi też się serce zatrzymuje jak go widzę, ale też chyba mają na to wpływ charaktery jego postaci. Larry, Juan Miguel, Alejandro, nawet Maximiliano to pozytywne postacie i marzenie każdej dziewczyny (przystojni, inteligentni, opiekuńczy, zabawni i...bogaci :D) Ocena 9.1 na filmwebie jest rzeczywiście mega niesprawiedliwa..Szkoda, że telenowelomaniacy nie potrafią odróżnić amanta z telenoweli od Roberta de Niro... Ogólnie lubię gościa, wydaje się całkiem sympatyczny (wnioskuję z wywiadów), ale nie mylcie go z jego bohaterami. Ja doznałam szoku jak zobaczyłam go w 'Protagonistas de la novela' (takim latynoskim 'Big Brotherze') gdzie wyglądał zupełnie zwyczajnie, miał śmieszny kubański akcent, prosił o chodzenie z Elisabeth na ekranie i bił się o nią z innym gościem. Dla mnie to trochę żałosne, ale chyba dzięki takim akcjom się wybił

http://www.youtube.com/watch?v=WZFVNKy71xU

christinearron

fajna dupa xD

klim_klim

Jeszcze 15 głosów i wejdzie na bank do TOP 100. MASAKRA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones